Wpis z mikrobloga

Gram sobie już 3 dzień w Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Jakie to jest #!$%@? dobre () Czemu już gier takich nie robią ;(

Questy, klimat, muzyka, lokacje (które są dosyć małe), postacie, każda postać ma swój własny charakter gdzie jak grałem w skyrima czy innego dzisiejszego "action rpg" postacie były szare, od taki npc, a tutaj? Psychopatyczny lekarz, zwariowana burmistrz miasta, smutny ghoul na plaży czy choćby ziomek ktoremu opyliłem za $100 drewniany kijek i powiedziałem, że jak zabije prezydenta to już nie będzie ghoulem (zabrało 1 humanity ale było warto) i jeszcze by się znalazło z 10 innych, NAWET ŻULA zapamiętałem bo był takim fajnym przestraszonym pijakiem.

Lokacje? Jak wszedłem do nawiedzonego hotelu to chciałem wyjść czym prędzej, srałem pod siebie ze strachu. Gra jest kozacka. Jedynie co mnie irytuje to te #!$%@? drzwi, klikasz aby otworzyć, chcesz wejść zanim się do końca odtworzą to się blokujesz bo gra uznaje to za przeszkodę i się zamykają i trzeba spamować żeby się otworzyły (,)
#gry
e.....e - Gram sobie już 3 dzień w Vampire: The Masquerade - Bloodlines. Jakie to jes...
  • 13
@Asterling: @Sudokuu: Hmm. Grafika mi nie przeszkadza, wiem w co się pakowałem, poza tym swojego czasu ograłem dużo starych gier więc grafika mi nie przeszkadza. Masz trochę racji bo walka jest drewniana, stara gra. A gram głównie dla świata w tej grze, mroczny, szalony, chory.
@erse: gra jest genialna, przeszedłem ją kilka razy, już nawet nie pamiętam ile. Dialogi między postaciami w grze, a protagonistą Malkavianinem to najlepiej napisane dialogi w całej historii gier komputerowych.

Gra po prostu miażdży system.
@Lisaros: Właśnie mi chodzi o tą interakcje z postaciami (a nie glupimi npc), przecież jak teraz jestem w hollywood i poszedłem do klubu, zauważyłem fajny różowypasek (sweet V.V) pod ścianą, podchodze zagadałem, zaprosiła mnie na góre. Ten uwodzicielski głos i tekst, poezja (ʘʘ) Dla takiej postaci to i w ocean lawy bym wskoczył.
e.....e - @Lisaros: Właśnie mi chodzi o tą interakcje z postaciami (a nie glupimi npc...
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lisaros: Ale dała by jakiegoś całuska w policzek, a tu dała jakieś zdjęcie z autografem. I CO MAM SE ZWALIC? Nie dzięki (,). Skąd taki fajny art? To gdzieś w plikach gry jest? Czy z internetu :D