Wpis z mikrobloga

Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także kilku innych firm, które podbijają mirko mamy do was prośbę.
Jesteśmy nowi w #internety i chcielibyśmy poznać waszą opinie na temat naszego sklepu www.vidamed.pl
Co można zmienić, co można poprawić, gdzie widzicie jakieś błędy. Raczkujemy więc owe błędy na pewno nie umkną waszej uwadze.
Po czterech latach #emigracja z tęsknoty za Polską wróciliśmy i tu chcemy żyć i prowadzić firmę.
Sprzęt na naszej stronie, szczególnie ten medyczny jest zarejestrowany przez nas w Polsce jako sprzęt medyczny na który posiadamy odpowiednie certyfikaty. Przykładamy dużą jakość do naszych produktów i mamy nadzieje że z czasem rozwiniemy się jeszcze bardziej:) #optymizm

Oczywiście chcemy wam dać coś w zamian. Dlatego spośród wszystkich plusujących i wyrażających swoją opinie do Świąt zostanie wylosowana jedna osoba która otrzyma od nas kupon na zakupy w sklepie uprawniający do zniżki 100zł #rozdajo

Oprócz tego dla #mirkokoksy mamy prezent 5 zestawów skórek na siłownie naszej autorskiej produkcji.
Co prawda skórki były już testowane przez zawodników pewnego klubu crossfitowego, ale chcemy poznać też waszą opinie.
Skórki #rozdajozadarmo w zamian za krótkie opinie o naszym produkcie.
Kolejna prośba to w jaki sposób możemy wylosować spośród was te 5 osób które wylosują nasze skórki (liczymy na podpowiedź)?

Pozdrawiamy i obiecujemy że to na pewno nie nasze ostatnio #rozdajo
Miłej niedzieli #mirki
vidamed - Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także ki...

źródło: comment_sjfhQMw1EP8ag5cuvoSe7d9SlHNAp9LM.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@vidamed: Odnośnie samej strony, troche boli monotematyczność koloru białego.

Do tego dorzucam coś co lekko boli mnie stylistycznie.
imo każdy produkt powinien posiadać zdjęcie w tej samej rozdzielczości żeby nie było takich wycinków jak w przypadku obu wkładek, do tego jeżeli każdy produkt jest na białym tle, to również wkładki proponowałbym wrzucić na białe tło.
P.....o - @vidamed: Odnośnie samej strony, troche boli monotematyczność koloru białeg...

źródło: comment_bAiDbjjXzgjW9OZmf5a5iPgzXfHrpAEU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@vidamed: Slider nie działa tak jak trzeba. Po kilkukrotnym kliknięciu w prawą/lewą strzałkę slajdy się kolejkują i trzeba czekać aż wszystkie animacje się zakończą. Dużo niezrozumiałych treści. Weźcie paru znajomych i każcie im przeczytać wszystko na stronie i niech wam powiedzą czego nie rozumieją. User experience też trochę kuleje... Dużo pracy przed wami, Życzę powodzenia :)
  • Odpowiedz
www.vidamed.pl


@vidamed: Jak dla mnie jest OK z tym, że skoro jesteście nowością w #internety to na homepage lepiej wyglądałoby jakieś O NAS niż atakujące ZOBACZ ILE MAM OFERT! KUPUJ!. a tak poza tym, to bardzo fajnie kolorystycznie i stylistycznie zrobiona strona.
  • Odpowiedz
@vidamed: Dlaczego skóry gimnastyczne wymyślone wiele wiele lat temu do Gimnastyki Sportowej nazywacie skórami własnej autorskiej produkcji do crossfitu czy na siłownie?
Dlaczego crossfitowcy jedyne co potrafią zrobić to pokopiować pomysły z innych dyscyplin (sprzęty i ćwiczenia), zrobić z nich jedną i cisnąć ludzi w balona, grać tylko na chwilowej popularności crossfitu - "sport dla elit"?
  • Odpowiedz
@vidamed: Fajnie by było jakbyście mieli podane wymiary tych rzeczy. Jeśli dopiero zaczynacie to fajnie by było gdyby towar był wiarygodny. Bo co jeśli mi przyjdzie jakaś zabawka z chin? A tak to mogę sobie zmierzyć jestem pewna jakiej to będzie wielkości :)
  • Odpowiedz