Wpis z mikrobloga

Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także kilku innych firm, które podbijają mirko mamy do was prośbę.
Jesteśmy nowi w #internety i chcielibyśmy poznać waszą opinie na temat naszego sklepu www.vidamed.pl
Co można zmienić, co można poprawić, gdzie widzicie jakieś błędy. Raczkujemy więc owe błędy na pewno nie umkną waszej uwadze.
Po czterech latach #emigracja z tęsknoty za Polską wróciliśmy i tu chcemy żyć i prowadzić firmę.
Sprzęt na naszej stronie, szczególnie ten medyczny jest zarejestrowany przez nas w Polsce jako sprzęt medyczny na który posiadamy odpowiednie certyfikaty. Przykładamy dużą jakość do naszych produktów i mamy nadzieje że z czasem rozwiniemy się jeszcze bardziej:) #optymizm

Oczywiście chcemy wam dać coś w zamian. Dlatego spośród wszystkich plusujących i wyrażających swoją opinie do Świąt zostanie wylosowana jedna osoba która otrzyma od nas kupon na zakupy w sklepie uprawniający do zniżki 100zł #rozdajo

Oprócz tego dla #mirkokoksy mamy prezent 5 zestawów skórek na siłownie naszej autorskiej produkcji.
Co prawda skórki były już testowane przez zawodników pewnego klubu crossfitowego, ale chcemy poznać też waszą opinie.
Skórki #rozdajozadarmo w zamian za krótkie opinie o naszym produkcie.
Kolejna prośba to w jaki sposób możemy wylosować spośród was te 5 osób które wylosują nasze skórki (liczymy na podpowiedź)?

Pozdrawiamy i obiecujemy że to na pewno nie nasze ostatnio #rozdajo
Miłej niedzieli #mirki
vidamed - Witajcie serdecznie mirki,
idąc tropem #solgaz #naprawalaptopow a także ki...

źródło: comment_sjfhQMw1EP8ag5cuvoSe7d9SlHNAp9LM.jpg

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@vidamed: Baner na stronie głównej jest o wiele za duży, przyciski na dole 'znajdź nas na facebooku, twitterze, instagramie, youtube' przekierowują na stronę główną. Reszta jak najbardziej na +
  • Odpowiedz
@vidamed: ta literka N w zielonym kółku nie jest zbyt intuicyjna wg mnie i nie kojarzy się z nowością..
Nie rozważaliście połączenia w dolnym menu działów informacje i o nas?
Ogólnie strona robi fajne wrażenie - estetycznie i prosto (tylko ten baner na pierwszej stronie trochę dupny..)
  • Odpowiedz
@vidamed: Co Wam się najlepiej sprzedaje? Przejrzałem stronę i nic ciekawego tam nie znalazłem, czego nie można kupić u konkurencji. Może wejdźcie w jakąś niszę rynkową? Na szybko do głowy przychodzą mi spodenki do 2boju - w Polsce jest tylko jeden sklep szyjący spodenki w normalnej cenie :D
gl w biznesie
  • Odpowiedz
@vidamed: Według mnie wszystko jak najbardziej na plus, stronka prosta w budowie przez co nie trzeba się męczyć z szukaniem sprzętu i klikaniem nie wiadomo ile razy. Dodałbym jedynie opcje zamawiania przez paczkomaty.
  • Odpowiedz
@vidamed: Pozycja Menu w górnej belce jest bez sensu, przecież górna belka to własnie menu.
Na karcie produktu dałbym bliżej siebie input do prowadzania ilości i button DO KOSZYKA. No i może bym go trochę bardziej wyróżnił.
Podświetlanie filtrów produktów na czerwono budzi u mnie jakiś niepokój. Wydaje mi się, że zrobiłem coś źle, bo czerwony to kolor błędu.
Przy rejestracji tam gdzie jest "Zapoznałem się z regulaminem sklepu internetowego
  • Odpowiedz