Wpis z mikrobloga

Impreza firmowa... takiego festiwalu #!$%@? dawno nie widzialam. Daj ludziom alkohol za darmo, a zrobią z siebie bydlo. Wyszlismy w momencie, w ktorym szukali osoby odpowiedzialnej za wybicie szyby w kiblu.
Zarzygane laski lezace na podlodze o godzinie 23, połowa juz nie kontaktuje, druga polowa kitra alkohol po torbach. A to wszystko pod okiem szefostwa.
Jestem ciekawa ile osob w poniedzialek poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#oswiadczenie #pracbaza #bekazpodludzi #gorzkiezale bo nie mozna sie bawic jak czlowiek, tylko w 45minut trzeba sie #!$%@? i zezgonowac. Brawo...
  • 24
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: Tak to już jest. Kasę trzeba i tak wydać z socjalu więc szybę za to się pokryje. A będzie co wspominać. Chyba krótko pracujesz ale firmy cały rok żyją tym co się działo i co się dziać będzie.

No ale kultura i poziom to już inna sprawa.
  • Odpowiedz
@murarz13: ja tam nie pracuje, bylam jako osoba towarzyszaca. Mialam beke bo na tym rozdaniu nagrod wypowiadal sie couch i 1,5h gadal tym swoim motywacyjnym belkotem, ckliwa muzyczka, slajdy typu "rob albo nie rob, ale nigdy nie probuj" klaskanie itp XD
No coz, taki urok firm, gdzie 1 szczebel to latanie d2d. Osoba, z ktora bylam od razu dostala stanowisko szkoleniowca na szczęście, ale on to jest mistrz, gowno w papierku
  • Odpowiedz
Jestem ciekawa ile osob w poniedzialek poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MoralneSalto: Nikt, bo:
- to po godzinach pracy, a to co robisz w wolnym czasie to twoja sprawa
- kazda impreza firmowa tak wyglada i gdyby szefostwo nie chcialo takiej sytuacji, to alko bylby limitowany, a nie w formie open baru.

Jedyne konsekwencje to zarty wspolpracownikow i ploteczki.
  • Odpowiedz
@Coolek: pisalam wyzej, ja bym wywalila co najmniej 3 osoby. Nie kazda impreza firmowa tak wyglada, bylam na kilku sama i jako osoba towarzyszaca, takiego bydla nie widzialam. Szef cos mowil o wyjezdzie na 3 dni na wiosne, chyba zarezerwuje pokój w tym samym hotelu i nakrece nowy sezon "z kamerą wsrod zwierzat" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: Nie, napisalas wyraznie :

Jestem ciekawa ile osob w poniedzialek poleci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


(totalnie nie rozumiem po co przeinaczasz slowa, ktore mozna sprawdzic scrollujac odrobine wyzej,ale spoko).

I odpowiedzialem ci, ze nikt nie poleci.
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: polecam podejscie ktore sam stosuje - impreza firmowa to nadal prsca i trzeba sie pilnowac. no chyba ze szef z toba siedzi, polewa i kaze pic, ale wtedy to jest juz polecenie sluzbowe i trzeba wykonac :) wigilia firmowa w tym roku - wypity jeden szot, bo nie wypadalo odmowic.
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: zalezy gdzie, ostatnio robilem za kierowce bo tate był na takiej inbie to full kulturka, jeszcze odwozilem lekko rozbawiona Pania Tereske to syto kislem w aucie ( ͡° ͜ʖ ͡°) współczuję ludzi w pracy
  • Odpowiedz
@MoralneSalto: Byłem dotąd na jednej takiej imprezie i szczerze mówiąc głupio mi było pić dużo. O drugiej w nocy wszyscy już leżeli pod stołem, a ja piłem wino z żoną prezesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale takiej inby jak tam to ja nigdzie nie widziałem, wisienką na torcie było chyba to, jak jeden z uczestników postanowił załatwić potrzebę na parkiet.
  • Odpowiedz
@Darjo: no i to jest zdrowe podejscie, a nie #!$%@? sie i jeszcze upychac alkohol w torebkach...
@KarmazynowyPrzyplyw: bylam osoba towarzyszaca tylko :) ale obserwowanie tego co sie tam dzialo... troche jak warsaw shore
@Roszp: my wyszlismy stosunkowo wczesnie, jak w 45minut impreza sie tak rozkrecila to nie chce wiedziec co sie dzialo dalej. Wystarczyl mi widok lasek zgonujacych w toalecie
  • Odpowiedz