Wpis z mikrobloga

Czy grając na darmowej wersji jestem w stanie bawić się dobrze, ogrywając tylko fabułę? Podpatrzyłem kilka filmików na yt i nie wygląda ona tak źle, a nie chce płacić abonamentu za MMO, w które chcę zagrać tylko dla fabuły. W ogóle da się tą fabułę skończyć na darmówce?
#swtor
  • 6
@ChomikSon: da się, ja przeszedłem dwoma postaciami fabułę na darmówce, ale teraz wykupiłem abonament bo chciałem mieć wszystkie postacie na serwerze i zagrać w dodatki. i z subskrybując gra się dużo lepiej
@dyyju: właśnie ukończyłem prolog jako Sith Warrior i zastanawiam się, co będzie po opuszczeniu planety? Normalne MMO z grindowaniem i od czasu do czasu quest fabularny? Czy na samych questach fabularnych dam radę wyexpić postać dostatecznie, żeby grę ukończyć?
@ChomikSon: questy fabularne wystarczą gdzieś do około 30 lvl, później możesz zdobyć trochę expa na fabularnych zadaniach planet, niektóre są całkiem interesujące. Zapisz się do jakiejś gildii zawsze to 10% doświadczenia więcej oraz używaj boostów które dają 25%. No i do 1 stycznia jest podwójne doświadczenie:P