Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, ogłaszam #konkurs
Organizowany przeze mnie czyli ElektroPrzewodnik wraz ze sklepem Botland

Dodatkowo, wśród wszystkich plusujących ten post rozlosuję kubek ElektroPrzewodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo
Zachęcam też do subskrybowania kanału ( ) SUB
Losowanie w dniu zakończenia konkursu tj. 15 stycznia.

#elektronika #arduino #elektroprzewodnik
Pobierz
źródło: comment_IHRdLzGS3oqX1AGc5Itji38hA32chhx3.jpg
  • 14
Losowanie


@grabaz: Pokaż pozwolenie na przeprowadzenie loterii bo nie chcę żeby mnie bagiety zwinęły i kazali zapłacić za kubek i inne gifty
:)

Za urządzenie gier losowych bez wymaganych prawem zezwoleń grozi kara pieniężna (vide art. 89 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych) i kara grzywny, a nawet kara pozbawienia wolności (vide art. 107 k.k.s.). Uczestnikom takich gier grozi z kolei kara pieniężna w wysokości 100 proc.
@worldmaster: A ile #!$%@? z takimi loteriami! :D Wszystko trzeba załatwić dużo przed zorganizowaniem konkursu, przy samym losowaniu musi być licencjonowany członek komisji kontroli gier i zakładów, same nagrody i procedura ich wydania musi być objęta gwarancją itp. Generalnie do loterii chyba nie ma co podchodzić bez wynajętej kancelarii prawnej, która ma już w tym doświadczenie. :)

Firma, w której pracuję ostatnio organizowała loterię i było z nią sporo dymu, prawie