Wpis z mikrobloga

No elo. Z powodu nowego nabytku będzie #pokazauto. Strzelam, że obejrzałem dobre kilkaset ofert (online) przez dwa miesiące a byłem obejrzeć łącznie trzy auta ale chyba było warto. Kia Ceed z rocznika 2010 kupiona od pana którego pesel zaczynał się od cyfr 49 ( ͡º ͜ʖ͡º). Nabite 58.000km (potwierdzone w salonie Kia). 1.4 benzyna 110KM, silnik na łańcuchu rozrządu, wyposażenie nie powala (klima manualna, stalowe 15", brak bt, jest za to wielofunkcyjna kierownica) ale nie o to mi chodziło, brak bixenonów jakoś przełknę. W środku wszelkie rysy można policzyć na palcach jednej ręki, jak wsiadłem pierwsza myśl, że w sumie to nowe auto jest. Wszystkie wpisy, papiery są. W kwietniu jadę na przegląd bo jeszcze dwa lata gwarancji ( ͡º ͜ʖ͡º)

#pokazauto #motoryzacja #kia #samochody
verzz - No elo. Z powodu nowego nabytku będzie #pokazauto. Strzelam, że obejrzałem do...

źródło: comment_OAA9uAvi4jpkuWJyztAeguMpMpNNDZz1.jpg

Pobierz
  • 49
  • Odpowiedz
@verzz: też kupowałem od takiego pana mojego pro ceed :) tylko miałem na full wypasie (brak tylko tempomatu) gościu jezdził nią 7 lat i sprzedawał bo kupował tą najnowsza optime z salonu :) też ten sam silnik, troche łyka benki jak sie szaleje ;p moja miała 62k przejechane
  • Odpowiedz