Wpis z mikrobloga

@Pantograf: miałem 3650 - najwygodniejsze klawisze do pisania smsów, serio :D miałem też communicatora 9300 (nie miał wibracji xD), ale padła mu płyta główna, bo zapisałem w skrzynce odbiorczej ponad 10k smsów od byłej dziewczyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
z siemensów kosmiczny - choć nie tak ekstrawagancki jak niektóre z powyższych modeli nokii xd - był też M65 rescue edition :D


@Pantograf: @Klopsztanga: @BaKuMMz: Pamiętam jak z 10 lat temu widziałem jego reklamę w którejś z gazet (magazynów) na całą stronę, właśnie z takim przesłaniem, że to telefon do zabrania wszędzie (były tam chyba jakieś góry i ratownicy) - sama reklama i telefon zrobiły wrażenie :P
@Pantograf: Z drugiej strony wyżej podana przez Ciebie Nokia jest bardziej ciekawostką, ja na pewno nie chciałbym z takiego telefonu korzystać, dodatkowo jest paskudny. Wolałem 3310.
@somek: Trochę chyba Cię poniosły wspomnienia ;)

Udało mi się wygrać w nokiagame w 2002r.

Nokia 3650 miało premierę w 2003 roku.

Większość nie widziała na oczy telefonu z kolorowym ekranem

W 2003 roku za 1zł można było kupic na abo Nokię 3510i z kolorowym ekranem. Badziew, no ale dużo ludzi go miało i miał kolorowy ekran.
Ja miałem Nokię 3660 różniącą się od 3650 chyba tylko lepszym ekranem i powrotem
@dariot: Może trochę nie doprecyzowałem. Nokiagame odbyło się w roku 2002, a wygrany telefon dostałem jakoś na początku 2003 z tego co pisali przedpremierowo - 100 osób w Polsce.
Kolorowe ekrany może były rzeczywiście, ale tak na prawdę mało kto miał taki - a nokia 3650 przebijała wszystko chyba w tym czasie. W momencie gdy go wygrałem na allegro chodziło te telefonu za około 2500zł, co jest niewyobrażalną kwotą za telefon
@jimmyF: Mam ją w domu! Jak tata jej używał to prosiłem go, żeby dał mi pograć w wyścigi. Tak cisnąłem, że aż zdrapałem gumę z joysticka.
@Pantograf: miałam ten telefon, a właściwie to jego siostrzany model, z normalnym układem klawiatury. W czasach kiedy wychodził to był taki high-end, że trudno to sobie dzisiaj wyobrazić. Dało się na nim instalować kupę fajnych programów. Nie obsługiwał mp3 fabrycznie, ale można było doinstalować odtwarzacz. Może z dzisiejszej perspektywy to tak nie wygląda, ale wtedy to był smarphone, a czasy były takie, że polifoniczny dzwonek był wielkim szpanem. Świetny telefon, bardzo
Pobierz megan_ - @Pantograf: miałam ten telefon, a właściwie to jego siostrzany model, z norm...
źródło: comment_bOUhS3ojZIMQxMeECUmzROB5Lx1PbP4x.jpg