Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, mam małe ogłoszenie.

Nie zostałem najlepszym popularyzatorem nauki. Trochę szkoda, ale może za rok… Dziękuję za całe wsparcie, którego udzieliła mi Wykopowa społeczność i chciałbym zrobić coś w ramach rekompensaty.

Więc jako, że pofatygowałem się do Warszawy na galę wręczania nagród dostałem drobne upominki jako finalista. Są to:
Pendrive w kształcie ludzika (8 GB, ciężki, metalowy, solidnie wykonany, głowa robi za zatyczkę)
Kubek z logiem polskiej agencji prasowej
Odblaskowe opaski na nogawki spodni dla rowerzystów
Dokładam do tego:
Kubek z logiem Naukowego Bełkotu
Podkładkę pod myszkę

I taki zestaw chciałbym charytatywnie zlicytować.

Wiem, że nie jest to bardzo drogocenne, więc zasady są następujące. Jest to licytacja w ciemno, która kończy się w Wigilię (24.12) o godzinie 12:00. Należy przelać dowolną kwotę na jakąkolwiek Organizację pożytku publicznego (hospicjum, fundację, …). Następnie potwierdzenie przelewu wysyłamy na uwaganaukowybelkot@gmail.com w wiadomości zatytułowanej [licytacja]– ukryjcie jakoś numer konta dla bezpieczeństwa.

Upominki trafią do tej osoby, która przeleje największą kwotę pomiędzy 18. grudnia a 24. grudnia. Pozostali uczestnicy licytacji będą mogli zasiąść do wigilijnego stołu z poczuciem, że zrobili coś dobrego. Także teoretycznie można wygrać nawet za 10 złotych. Od razu mówię, że nie będę podawał, ile wynosi obecnie najwyższa wpłata.

No i ponieważ uważam, że lokalny patriotyzm to coś dobrego to do wszystkich wpłat na Hospicjum Małego Księcia w Lublinie - http://hospicjum.lublin.pl/zaangazuj-sie/ naliczam +20%, czyli wpłacasz 10 zł a ja traktuję to jako wpłatę 12 zł. Jeśli będą dwie identyczne oferty wygrywa pierwsza.

Mam nadzieję, że zrobimy razem coś fajnego z tych upominków. Jeżeli zwycięzca sobie tego zażyczy podam publicznie jego dane, ewentualnie podpiszę fanty jeśli sobie tego zażyczy.

Miłego dnia.

#akcjaswieta #charytatywnie #nauka #swieta #liganauki #nagroda #wykop
dkm17 - Dzień dobry, mam małe ogłoszenie.

Nie zostałem najlepszym popularyzatorem ...

źródło: comment_twdIClddtSaxAT2RAq8y3lYzPAPdcAd8.jpg

Pobierz
  • 14
Uprzedzę też, że w najbliższych tygodniach może być trochę zawirowań zwłaszcza ze słowem na sobotę. W poniedziałek poddaję się operacji kolana, która wyłączy mnie z normalnego funkcjonowania na jakiś czas. Prawdopodobnie ze względu na formalności związane z przygotowaniami zamiast zwykłego słowa na sobotę o świadomym śnie jutro obejrzycie rozmowę z doktorem Paprzyckim.
@dkm17: Jakbys popracował trochę nad formą filmików to myślę, że mógłbyś być najpopularniejszy :) Rysunki, animacje, ludzie to lubią.

Albo jakbys zapraszał ciekawe osoby do programu. Scifun przeprowadził odcinek z profesorem fizyki w komorze bezodbiciowej, bardzo fajnie to wyszło.
@konradk: ja tez więcej słucham i czerpie z naukowego bełkotu i uwielbiam ten kanał ale panią Małgorzatę tez cenie. Ma dobre programy i trafia do dużej grupy odbiorców mniej chętnych chloniecia nauki bo takich, którym nie chce sie szukać na YouTube tylko oglądają TVN style