Wpis z mikrobloga

@dopeboy: Ogólnie sama myszka skilla ci nie doda, po prostu te lepsze dają trochę lepszy komfort z grania i mają lepiej wyprofilowane obudowy przez co sprzęt lepiej leży w łapach + plastiki od których łapa zbytnio się nie poci. To wszystko :) Kiedyś używałem zwykłych tanich (jakieś 10 lat temu), teraz używam tych "gamerskich" i uważam, że jest lepiej pod kątem ergonomii + wiem, że to ja pieprzę akcję, a
  • Odpowiedz
@dopeboy: jak masz hajs to kupuj zowie fk1. Dobra myszka to podstawa, to przecież nią celujesz i kropisz heady. Jako początkujący pewnie nie zauważysz różnicy między myszem za 50zł a tym za 250zł, ale z czasem na pewno docenisz to, że masz dobry sprzęt :)
  • Odpowiedz
czy zowie FK to najlepszy wybór do 250 zł


@dopeboy: Jest dobry, ale nie jest najlepszy.

czy w ogóle jest sens kupować taką myszke, dla kogoś kto dopiero zaczyna przygodę z CS go?


@dopeboy: Jest. Nawet jak ktoś w ogole nie gra. Dobra myszka jest dobra do wszystkiego.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@XpedobearX: ale czy jest aż taka różnica w jakości, np. między zowie a steelseries rival 100, że warto dołożyć prawie stówę?
@frikuu: fk1? a czym ona się różni od fk2, lub tych najnowszych?
@saginata: to co proponujesz?
  • Odpowiedz
ale czy jest aż taka różnica w jakości, np. między zowie a steelseries rival 100, że warto dołożyć prawie stówę?


@dopeboy: nie miałem w łapach ani jednej ani drugiej, lecz bardzo wątpię, aby tak było. lecz różnica jest w wielkości bo ten rival jakiś króciutki. e: jednak prawie takie same wymiary
  • Odpowiedz
  • 0
@dopeboy: Najlepszym sposobem jest złapanie myszki w rękę, każdy ma inną rękę, są różne rodzaje trzymania gryzonia. To że Jacek z serwera "U Mirków pod gruszą " poleca Rivala czy G303 nie oznacza, że będzie to dobra myszka dla Ciebie.

Ja przerobiłem już kilkanaście gryzoni, myślałem że Razer Deathadder ma idealny kształt do czasu aż nie złapałem Rivala, a później FK1.
  • Odpowiedz
@buleczkowy_potwor: @qrk: no właśnie w tym jest problem, myszki szukam na prezent, nie dla mnie, ja ostatni kontakt z csem to mialem ponad 10 lat temu, wtedy grało się na jakimś najtańszym logitechu i podkladce z cd action :D wydaje mi się tylko, że symetryczna będzie lepsza. Widziałem na żywo zowie fk, bardzo ładne pudełko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dopeboy: @buleczkowy_potwor: Ja miałem zupełnie odwrotnie. Kupiłem Rivala 300, ale oddałem bo za duży i wziałem Deathaddera. Do fingergripa lepsza jest zgrabniejsza myszka, którą można dobrze złapać. Jak ktoś gra całą łapą to Rival będzie ok.

@qrk: Mówisz że DA<Rival<FK1?
  • Odpowiedz