Wpis z mikrobloga

@qrk: Szacun. Ja dwa kałachy. Ciekawe, że do FG mówisz, że Rival dobry. Mi zupełnie nie podchodził. Jak mi DA padnie, to będę rozważał FK, ale póki co jestem bardzo zadowolony. Dzieki. Trzymaj sie.
  • Odpowiedz
@alko: Na Rivalu grałem palma bo na fingerze łapa mnie bolała po 3min grania.

Rival - duży i niesymetryczny
FK1 - zgrabna i symetryczna

Jutro Ci mogę porobić fotki jak te myszki wyglądają obok siebie, dzisiaj nie mam możliwości. Pewnie takie zdjęcia znajdziesz też w googlach.
  • Odpowiedz
@qrk Mam DA od półtora miesiąca, więc na razie nie szukam nowej myszki :) Był temat i eksperci to zapytałem. Poza tym FK to jedyna, której nie miałem w ręce. Rivala oddałem tydzień po zakupie, bo przycisk nie działał, a skoro nie bardzo mi pasował to wziąłem inną myszkę, bardziej pod fingergripa.

(Prawie 1337, może to będzie ten dzień kiedy wpadnie global ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
  • Odpowiedz
@dopeboy: Ja mam Roccat Taito King Size i średnio polecam. Mysz dobrze reaguje ale jeśli grasz całą ręką to materiał jest troche nieprzyjemny i jest za śliska (czasem mam wrażenie, że nie moge zatrzymać myszki tam gdzie bym chciał). King Size dla mnie jest za duży. Moge zrobić swipe'a i obrócić sie o 180 stopni, ale chyba nawet do tego nie używam całej szerokości podkładki. Ani razu myszką nie zjechałem
  • Odpowiedz