Wpis z mikrobloga

Wczoraj pytałem o Adama Z. tuż po zbrodni. Dziś zatem - proponuję - zastanówmy się, jakie mamy info o Adamie O. ? Wczoraj jakiś koleś napisał, że kumpel Adama O. skasował konto tuż po porwaniu Ewy. Czy w ogóle można odtworzyć konto Adama O. na fejsie sprzed porwania i przyjrzeć się jego kumplom, którzy mogli mu ewentualnie pomóc w afekcie?
#ewatylman
  • 60
  • Odpowiedz
@1korner: też słyszałam, że skasował od razu konto i wszystko pousuwał z Internetu. Dalej nie daje mi ciągle spokoju zdarzenie, gdzie Adam O miał już podjechać pod hotel w którym miał go sprawdzić wariografem Rutkowski, ale jego kumple podjechali i go odwiedli od tego pomysłu.
  • Odpowiedz
@tesoro:
nie wiem czy znasz taki artykuł z GW, jeden z pierwszych, w którym to napisali, że Adam O. przywiózł Ewę na tę imprę? Więc gadki - szmatki o jego obecności są bez sensu, bo to on ja tam po prostu przywiózł.
  • Odpowiedz
@1korner: Adam O. pracuje w ABW. ABW odstrzeliło Barbarę Blidę. Barbara Blida była zamieszana w mafię węglową. Gdzie najbliżej Poznania wydobywa się węgiel? W Koninie. Skąd jest Adam O.? Zgadłeś, z Konina. Wszystko układa się w spójną całość.

Może Ewa wiedziała za dużo o węglu, albo odkryła, że władze tuszują smog zalegający nad miastem. Może dlatego musiała zniknąć.
  • Odpowiedz
Matko święto, dołączyłam do jednej grupy na fb,pobyłam 5 minut, opuściłam. Podają jakieś maile, numery telefonów prywatne ludzi, bilingi chcą sprawdzać, paranoja.
  • Odpowiedz
@beolix: @mmamia może lepiej, że Adam został w areszcie, bo tam jest bezpieczny i nic mu nie grozi ze strony takich ludzi jak Ci z fb. Ciekawe czy oni też by chcieli żeby ich e-maile i numery telefonów latały po całym Internecie
  • Odpowiedz
@tesoro: ludzie w Polsce to bestie. Wyzywają go, życzą smażenia w piekle, a nie mają dowodów, że to on cokolwiek zrobił. Jak okaże się, że go napadli z Ewą i jest niewinny, to dopiero Karynom mordy oblecą
  • Odpowiedz
@tesoro: mam screeny i za chwile polecą maile do obu panów. Na ich miejscu chciałabym wiedzieć kto upublicznia 1000 ludziom moje dane. Ci ludzie niektórzy z fb są lekko mówiąc niezdrowo zainteresowani tą sprawą...
  • Odpowiedz
@davincicode: ciągle mam w pamięci wizję lokalną z jego udziałem i krzyczące osoby: "śmierć za śmierć". Myślę, że ten dzień też wpłynął na jego psychikę i się bardziej załamał. Tam padło tyle niepotrzebnych słów... Ludzie nie mają dowodów, jeszcze sąd nie wydał wyroku, ale już chcą sami dokonać sprawiedliwości.
  • Odpowiedz