Wpis z mikrobloga

@Byuuku: Nie wszyscy, wystarczy że znajdzie się jeden. Ja też kiedyś wrzuciłem screena z pytaniem, na co wydać RP bo miałem ich ponad 100 tys. i ktoś się zgłosił, że chce pograć na moim koncie dla zabawy no i dogadaliśmy się, ale sugerował, żeby usunąć wpis, bo ktoś to zgłosi i mogą być problemy.

Na marginesie pograł sobie, wydał 50 tys. RP, a od tamtego czasu znowu nazbierałem i teraz znowu
za oddanie banujo? myslalem ze tylko za sprzedaz :<


@tallman: Nie znam ich regulaminu, ale jak oni widzą, że kto inny przejął konto, a to widzą doskonale, jeśli zmienia się mail i klient (inny komputer) w krótkim czasie to podejrzewam, że mogą zbanować tylko podejrzewając sprzedaż konta, szczególnie jeśli ktoś to zgłosi.
@tallman: Zdarza się, że przy kradzieży w celu autoryzacji posiadacza konta należy podać dane związane z zakupami pewnych rzeczy - głównie skinów/wardów/postaci za RPki. Jakieś potwierdzenia z paypalów, przelewów przez strony jaieś czy Paysafecard. Może jak masz takie bajery to warto dołączyć - żeby nie było, że ktoś faktycznie zrobi taki psikus jak napisał @Mordeusz, a strzelam, że zrobi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@tallman: "Czym jest światło? Światło to promieniowanie elektromagnetyczne działające na oko ludzkie wywołujące wrażenia wzrokowe ułatwiające dostrzeganie i rozróżnianie przedmiotów ich wielkości krztałtu barwy i ruchu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)