Wpis z mikrobloga

Cześć ekipa!

Kupiłem serwer ( ͡º ͜ʖ͡º), przyda się, może nie, ale przynajmniej ja będę miał motywację aby trenować i od czasu do czasu można by na nim zorganizować jakiś wyścig "for fun".

Nazwa: Test Drive - kycu.live (24 sloty)

Lokalizacja: Niemcy - ja mam ping w granicach 50-60

Obecnie ustawiony jest na nordschleife tourist + auta z nowego Dream Pack 3. Serwer nie ma hasła, gdy zajdzie taka potrzeba to założymy.

Dodatkowo zainstalowane są statystyki dostępne pod tym linkiem http://managerdc3.rackservice.org:50227/lapstat

Jeżeli macie sugestie co do ustawień to piszcie.

Pozdrawiam!

#assettocorsa #acleague
  • 24
@mwink: Ja tak samo.
@KYCu: Ostatnio wpadłem na taki szalony pomysł na funrace i jestem ciekaw co o nim sądzicie. A jakby zrobić wyścig NASCAR? Samochody są, bardzo dobrze zrobione z dużą ilością skinów. Tory owalne są do wyboru do koloru. Większość z nas nie kuma tego sportu (w tym ja) więc może jak zorganizujemy taki wyścig i poczujemy to na własnej skórze to coś nam się rozjaśni, no i
Pobierz RealAKP - @mwink: Ja tak samo.
@KYCu: Ostatnio wpadłem na taki szalony pomysł na fun...
źródło: comment_zdtWqE27NedDeTW1Hus9C5IejAfOFlHi.jpg
@KYCu: zrob serwer z nowym torem i autkami z dp3, a na pewno będą ludzie wchodzić, koniecznie warmup time ustaw na 1 min, co by domyślnie 3 minut nie trzeba było oczekiwać na wyścigu i kwalifikacje z 10 min. Bo ustawienie Nord... raczej nie przyciągnię graczy, bo serwerów takich już multum, a tak można byłoby się poscigac :))
@KYCu: to gitarka, i jak znajdziesz czas podepnij jakiegoś plugina, co pokazuje np best lap na czacie, podczas kolizji wiadomość z jaką prędkością i z kim kontakt byl (chyba wiesz o co chodzi) :D
@manix93: skiny, auta, tor ale @TheSznikers nie wiem czy jest sens bo prędkość pobierania z serwera nie jest za duza i to nie jest #acleague wiec poczo można wrzucić na mega paczke, dać info o wyścigu link i jazda :D od razu jakiś simrace zaprosić jakby u nas było mało osób chętnych do tego FUN raceu