Wpis z mikrobloga

I jak to jest panie @koroluk zostać zmasakrowanym w tym wpisie? Posługując się twoją retoryką - Gdy zobaczyłeś towarzysza Michnika na tym plakacie to wyobraziłeś sobie kolejną pseudo masakrację chochoła aż kuśka podskoczyła ochoczo w spodniach. Banda lemingów wielbiących Cię na tym portalu szybko zaplusowała. Okazało się jednak że dokonałeś automasakracji co udowodniło Ci dwóch użytkowników niżej. Jakie to uczucie?
@trebeter @Trust_Me_Im_Engineer
#neuropa #4konserwy #polityka
Pobierz e.....4 - I jak to jest panie @koroluk zostać zmasakrowanym w tym wpisie? Posługując ...
źródło: comment_OKn6Xvfr3RBGUO5nZwRADQIY72TfI4mc.jpg
  • 27
@John_Finn:

To zdanie jest nielogiczne. Wyjaśnij, w czym problem. Za mało przytoczyłem przykładów? A może znajdziesz inne, które mówią coś przeciwnego?...

Przytoczyłeś przykłady gdzie większość artykułu jest przeklejona z innego. Gdzie tu nielogiczność?

Skoro nie ty go zawieszałeś i ogólnie nie wiesz o co chodziło, to czemu piszesz, że "baner powstał za całokształt"?...

A dlaczego środowiska patriotyczne, kibicowskie nie lubią środowiska gazety Wyborczej? Za artykuły o kibolach? Nie bądź śmieszny. Może
@John_Finn:

Do zbadania intencji twórców banera nie jest ci potrzebna Wyborcza, bystrzaku...

Mi się raczej wydaje że tak. Coś przecież było powodem reakcji. Nie czytam w myślach jak Ty

Zresztą przeczytaj sobie ich wstępniak. Pierwszy zarzut pod adresem Michnika jest taki, że nazywa kiboli kibolami:...

Wybrałeś co Ci pasowała pomijając zdania kolejne

czy ktokolwiek uznany za „faszystę”, „homofoba”, czy kogokolwiek innego wartego naszczucia na niego np. chłopców z Antify w Święto
@John_Finn: @ediz4: @xmichaelx: @koroluk: @Jendor: @sermaciej: Odpowiadam tutaj wszystkim zainteresowanym, bo temat się ciągnie w dwóch watkach.
Nie wymyśliłem sobie, że ta oprawa jest odpowiedzią na artykuł Michnika. Informację taką mam prawdopodobnie z filmu dokumentalnego o konflikcie na linii rząd-kibice (jak jeszcze Tusk był premierem to powstały takie dwa, jeden zrobił ktoś związany z Gazetą Polską, drugi holenderska telewizja). Możecie mi wierzyć, albo nie, jak Was
Pobierz TrustMeImEngineer - @JohnFinn: @ediz4: @xmichaelx: @koroluk: @Jendor: @sermaciej: Odp...
źródło: comment_hsLJ4glq5vLYr9WtEupbkjxfXabuIFf3.jpg
@John_Finn:

Reszta to zwykłe #!$%@?, któremu nie warto poświęcać uwagi...

Bo nie pasuje do tezy. Rozumiem

Trudno zrozumieć kogoś, kto nie umie pisać.

No tak. Spodziewałem się tego wcześniej

Nie jest. Udowodniłem ci to nakreślając tło polityczne oraz prztaczając artykuły z tamtego czasu. Z kolei od ciebie wciąż nie doczekałem się tekstu, w którym Michnik rzekomo kazał przepraszać...

Które niczego nie dowodzą. Tego tekstu nie obiecywałem wrzucić bo nie ja o