Wpis z mikrobloga

Jasne, nie mamy nic przeciwko takim pytaniom, jeśli są normalnie zadawane tak jak tutaj. ;) Nie mamy tego serialu w planach, ale napisy są w trakcie tworzenia na Napisy24.pl (obecnie jest tłumaczony odcinek 1x03). Cały pierwszy sezon jest też dostępny z lektorem, ale to już dla tych, którzy lubią, gdy bezpłciowy głos zagłusza im połowę dialogów. :)
@GrupaHatak: o, dzięki za tę informację o napisach24, napiprojekt mi nic nie znajdywał + pobieżne przejrzenie googli też nie przyniosło rezultatów, myślałem, że nic jeszcze nie ma. :)
@podpora_demaga: używałem swego czasu, ale #!$%@?ło mnie to obchodzenie polskiego ip na rzecz amerykańskiego. Chętnie wrócę, gdy oficjalnie wejdą do Polski, a skoro są u nich polskie napisy do kolejnego serialu, to może stanie się to w przyszłym roku.
@podpora_demaga: no właśnie co znajdywałem jakiś program, to była tylko wersja testowa na parę dni/tygodni, a później już płatnie. To były takie wtyczki do przeglądarki, nie pamiętam teraz nazwy, działały w każdym razie bardzo dobrze. Także suma sumarum musiałbym płacić i za netflixa (spoko) i za program dodatkowy (nie spoko). ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Smartdns jest bezpłatny? Na jakiej zasadzie działa?
@Pete1: za darmo to w dzisiejszych czasach można tylko w twarz dostać ;)
A działa to na zasadzie dns spoofingu, zmieniasz dns okalnie na kompie lub routerze, a potem ewentualnie zmieniasz region netflixa na jaki chcesz.

Na reddicie jakiś ziomek stworzył własną appkę oferującą dostęp do wszystkich regionów - jednorazowa opłata za licencję lifetime. Acz nie wiem, jak to działa i czy nie korzysta z hola better internet.