Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś jakąś dobrą, dojrzałą fantastykę? Chodzi mi głównie o to żeby świat nie był prosty i czarno-biały (w sensie bohaterowie są albo jednoznacznie dobrzy, albo źli), fajnie by było gdyby klimat był raczej mroczny (powiedzmy jak w Panu Lodowego Ogrodu czy mroczniejszy). Może być też sci-fi, ale preferuję jednak fantastykę.
Z przeczytanych serii to między innymi wspominany PLO, Wiedźmin, Diuna, cały Dukaj, cykl Inkwizytorski, Kłamca, opowieści z Meehkańskiego Pogranicza, GOT, cykl o Cainie czy Hyperion.
Sanderson z Archiwum Burzowego Światła odpada ze względu na długi czas oczekiwania na następne części, na Scotta Lyncha czekam. Przeglądam różne propozycje na necie, ale nie wiem na co się zdecydować, polecicie coś?
#ksiazki #fantastyka
  • 27
@Mald: @Destr0: @chixi: @DaintyBiberveldt: @Bintes: @6c6f67696e: @Pan-K: @RikkiTikkiTavi: @tell_me_more: @Darnath: @Paszczak113: @jobel: @23cmwzwisie: @DeWuKa: @to_inni: @R0tek: @MarianSkrzypek: Pozwolę sobie zawołać wszystkich, którzy coś zaproponowali. Dziękuję serdecznie za propozycje, dodałem sobie wpis do ulubionych żeby do niego wrócić z czasem, bo niestety nie jestem w stanie wszystkiego zakupić i przeczytać od razu. Nie spodziewałem się takiego
Pobierz Cinkito - @Mald: @Destr0: @chixi: @DaintyBiberveldt: @Bintes: @6c6f67696e: @Pan-K: @R...
źródło: comment_ih9d5qO6fwqZWAYYj8dDKVdTYN2Hdw5N.jpg