Wpis z mikrobloga

Tak się kończy zabawa drukarki ze mną.
Epson SX425W - najgorszy złom.
4 nowe tusze - ciągle chce tusze bo nie wykrywa

Nigdy, ale to nigdy nie kupujcie Epsona, to jest złom, zawiodła mnie milion razy. Epson ma to do siebie żeby drukować w czerni musi mieć wszystkie napełnione tusze, nawet te kolorowe.

Kupiłem zamienniki - dwa razy w ciągu 2 tygodni chciała tuszu, mimo że pełny.

Nigdy nie kupujcie epsona - najgorszy syf na świecie.

Mało tego - dzisiaj nie mogłem nic zeskanować bo czego ? brakowało tuszu. Urwa co za logika.

#komputery
#drukarki
#chwalesie
Pobierz OscarGoldman - Tak się kończy zabawa drukarki ze mną.
Epson SX425W - najgorszy złom....
źródło: comment_BTYjvwJvyAUbmZ3PQ7uaiFbZScVlbgQX.jpg
  • 16
@OscarGoldman: Kupiłeś Activejety? Nie miało prawa na nich działać. Tak miałem z HP. Zamiennik jest oryginalnym pojemnikiem, ale regenerowanym. Tam jest jakiś czip zliczający, który tak naprawdę odpowiada za wyświetlanie poziomu tuszu. No i ten czip się zakleja najczęściej, bo tak krzyczałoby, że nie ma tuszu, choć tusz jest.
Niestety, za spokój trzeba płacić, przepłacając za oryginały. Podobno 1 ml tuszu HP jest droższy, niż krew...
@OscarGoldman: Epson mnie wkurza z innego powodu też. Często trzeba kalibrować, żeby nie powstawały "dziwne paski" podczas drukowania. Drukowanie gradientów bez kalibrowania daje fajny efekt : /
@OscarGoldman:
Od 2009 korzystam z cannon Ip1900
Zajebista drukareczka 1l zamiennika czarnego 50 zł, zapasowy kartridż gdy zajedziesz starego ok 25-30 zł...

Koszt drukarki ok 100zł+ 50 zł za czarny tusz - jakieś 2-3lata działania. A potem 75zł następne 3 lata eksploracji wychodzi.
@kostya: czemu #!$%@?łem ? Już mówię, dzisiaj musiałem do księgowej do mniej więcej 12.00 przywieźć papierki i co ? Nie drukuje, 2 tygodnie temu kupione tusze (wszystkie nowe), raptem 120 kartek wydrukowałem, więc co zrobiłem ? poleciałem kupić jak idiota po 8zł tusze (te same które chodziły). Wkładam wszystkie i co ? chce tusze. Mówie dobra, może jeden walnięty jest - facet mi wymienił wszystkie 4 na nowe. Co znowu ?
@OscarGoldman: Kupuję się samorejestrujące chipy i do tego tusz w tubce. Zamienniki to najgorsze gówno, miałem sx218 więc pamietam jak sie wkurzałem. Teraz kupiłem sobie zregenerowaną hp laserjet 2300 za 2 stówy i po 2 latach przychodzę kiedy chcę i drukuję bez problemów.