Wpis z mikrobloga

Hej jak myślicie o co chodzi teraz Kanekiemu? Został zwoloniony z fukncji mentora Qs, przez co nie jest już tak uwiązany w CCG, jedyne co go tam trzyma to Hinami, ale jeśli odejdzie to pewnie go wytropią i nie wyślą jakiś ciot tylko prawdopodobnie Arime więc może mieć przesrane. Myślicie że będzie chciał zniszczyć CCG od środka i wieść życie ghoula z Eto u jego boku? A może przewyższy Arime i zabije Eto i zostanie najsilniejszym oficer CCG ?
#tokyoghoulre #manga
  • 4
  • Odpowiedz
@kageno: Mam nadzieję, że nie został z CCG właśnie po to by zostać kochanym i zapamiętanym (co jak się okazało było jego celem). Oby został z nimi tylko po to aby np. uratować Hinami czy zniszczyć w jakimś stopniu CCG przy okazji pozyskać jakąś biologiczną wiedzę na temat ghuli. Myślę, że wzrośnie w siłę i zabije Arimę chociaż i tak na razie nic za bardzo wiemy, tym bardziej, że Kaneki po
  • Odpowiedz
@kageno: Nie został zwolniony z mentora Qs tylko sam z tego zrezygnował, chyba to miałeś na myśli. W CCG może zbierać dużo informacji, i przez to, że teraz najprawdopodobniej będzie mieszkać sam będzie mógł łatwo się wymykać (np. do :re). Hinami jest bezpieczna, bo Kaneki jest teraz tej samej rangi co Mado, więc ona nic teraz bez jego zgody zrobić nie może (chyba że zareaguje ktoś pokroju Arimy(special class)). Teraz gdy
  • Odpowiedz
@MrEid: Taaa o to my chodziło po prostu bardzo źle to ująłem.
Teraz nawiąże do mojego poprzedniego postu. Co sądzicie o jego ewentualnym związku z Eto? To że ona go kocha (na swój własny #!$%@? sposób) to wiemy ale co z Kanekim? W rozdziale 55 był tekst "Why do I have to save trash like you?" jednak w 56 był "I'm honored Ms Takatsuki" i kiedy to mówił nie było widać
  • Odpowiedz
@kageno: W pierwszej serii Kaneki po wydarzeniach z 11 dzielnicy też nie był pozytywnych charakterem. I Kaneki chciał zniszczyć Aogiri i Klaunów, nie sądzę aby mu się tak odmieniło. I Ishida jest zbyt #!$%@? aby wszystko skończyło się tak prosto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz