Wpis z mikrobloga

@escobar: to super. Pojawiła się informacją że postawiono słupki przy wjeździe na Wartostradę u zbiegu ulic Za Groblą i Ewangelickiej, mógłbyś sprawdzić i to? W razie czego zrób fotę. Dzięki.
  • Odpowiedz
@mixplus: były juz sprawdzane, są foty pod którymś z moich postów, były 3 słupki z tego jeden został wyrwany, prawdopodobnie auto moze przejechać
  • Odpowiedz
@tesoro: Po pierwsze, Adam przez to, że kręcił w wyjaśnieniach dostał areszt wydobywczy. Zarzut zabójstwa dostał bo ten jest zagrożony wysoką karą i dochodzi kolejna przesłanka do tego, żeby był dać mu TA (tymczssowe aresztowanie). Prokuratura zagrała va banque, żeby go zatrzymać. Po drugie, postawienie zarzutu to nie skazanie, to nawet nie akt oskarżenia - prokuratura nie musi być pewna, tylko zachodzić musi duże prawdopodobieństwo popełnienia przestępstwa. Po trzecie Areszt
  • Odpowiedz
@Laertes: No właśnie, ale ciągle nie wiadomo co oni mają na Adasia. Wystarczy obejrzeć nagranie z wizji lokalnej, żeby dojść do wniosku, że on w ogóle sam nie wie co tam robi. Od razu widziałam, że to wszystko wymuszone i nienaturalne. Radek na dniach wyjdzie, bo Rutkowski pewnie ugadał się z policją i teraz ich wychwala pod niebiosa, a mówił, że złoży na nich skargę. Dla mnie najmniej wiarygodny jest
  • Odpowiedz
@escobar: Ale pod zdjęciem Pan: @helloworldtoday91 twierdzi, że nie da się przejechać czymś sensownym Link. Cała ta dyskusja dalej też jest ciekawa ale to już ponad dwa tygodnie temu. Chyba wynikło z niej, że łatwiej byłoby pojechać na południe wartostradą, bo mniej widać i łatwiej niepostrzeżenie wyjechać.
  • Odpowiedz
@mam_krowy: wiem, to była sensowna hipoteza porwania i to było prawie na początku sprawy, teraz wypłynęły nowe fakty i troche wizja sie pozmieniała, aczkolwiek dopóki ciała nie znajda, to nie wykluczam tego.
  • Odpowiedz
@mixplus: od przystanku do słupków, jest dobre 80-100m, nie sądzę żeby ciągnął taki kawał, bardziej pasowałby ten parking, ok 40-50m do przystanku. A co do fb, teraz dostali w łape mapki, czyli odlecą w kosmos z hipotezą.
  • Odpowiedz