Wpis z mikrobloga

@tesoro : rutek po cichu wycofuje się ze swoich spiskowych teorii. Pixelozy już nie komentuje i nagle polubił się z policją, a dopiero co mówił, że zaskarża jej działania do prokuratury .
  • Odpowiedz
@tesoro: bo to polska policja.. (chyba, że działają, ale o tym nie mówią)
Inną zastanawiającą rzeczą jest to, że skoro jednak nie są pewni, że nie żyje, to nie dość, że nie mają ciała, żeby to potwierdzić, to zapewne nie mają też na Adama tych bezpośrenich dowodów, o których tak było mówione na konferencji prokuratury. Co sprawia, że zaczynam myśleć, iż nie mają na niego nic konkretnego (jedynie poszlaki), ale
  • Odpowiedz
@insanebelieve: mi się wydaje, że skonfiskowali Rutkowskiemu nagrania, bo myśleli, że tam znajdą jakieś dowody na Adama, a tu pewnie nic. Przymknęli Adama na podstawie jakiś słabych poszlak i są z siebie dumni. Nic na niego nie mają i będą musieli go wypuścić po 3 miesiącach. Polska policja w przypadkach porwań i zaginięć działa fatalnie.
  • Odpowiedz
@tesoro: zgadzam się w 100%. Jeśli mieliby na niego mocne (jak to mówili - bezpośrednie) dowody, to nie mieliby wątpliwości, że Ewa nie żyje i tyle. Nie twierdzę, że mieliby te dowody podawać do wiadomości publicznej, ale wtedy nie byłoby "nie wykluczamy, że Ewa może żyć".
  • Odpowiedz
@insanebelieve: ja bym raczej stawiał na to że oni wcale nie są pewni, że Ewa zginęła w ten dzień. Mam na myśli że została uprowadzona / zostali zaatakowani / zostawił ją z kimś i dlatego prokuratura mówi że "na skutek działań ..." znalazła się w Warcie, ale są to tylko ich przypuszczenia. Z tego co pamiętam z któregoś filmiku to prokurator mówiła też "nie oznacza to że adam ją wepchnął
  • Odpowiedz
@tesoro: nagranie przed mostem, nagranie po moście. 6 feralnych minut. Tyle wystarczy by uznać że ET na 99% jest w Warcie. Prawdopodobieństwo, że był ktoś 3 jest znikome a tym bardziej jakiś samochód użyty do porwania. Kamera z ulicy Mostowej monitorowała ten fragment cały czas. Z pewnością z drugiej strony mostu też sprawdzano czy ktoś nie wchodzi na most lub z innych bocznych ulic. Nie ma ciało to dalej jest
  • Odpowiedz