Wpis z mikrobloga

@dziki: nie wiem co to ma do rzeczy, dziwna sprawa, skoro już dają możliwość projektowania takich kart, to mogła by być szersza gama możliwości, a po #!$%@? mi jakiś krajobraz na karcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@polish95: głupio to jest rozwiązane. Teoretycznie można dowolną grafikę, ale w przypadku odrzucenia wizerunku karty nie można w żaden sposób dowiedzieć się, dlaczego została odrzucona. Obrazek z Bardzo Ubogim przerabiałem kilka razy, przesuwając postaci, przedłużając go, rysując od nowa - zawsze odrzucony.
  • Odpowiedz
Mam zajawkę od dzieciaka na DB i raczej mnie nie obchodzi jeśli ktoś pomyśli, że to dziecinne czy coś w tym stylu, będę wręcz dumny, że mogę nią płacić ( ͡º ͜ʖ͡º)


@polish95: piszę do Ciebie tego posta patrząc na leżący na półce komplet mangi z db, ale przyznam szczerze, że ja czułbym się niepoważnie mając coś takiego w portfelu. Ciężko powiedzieć, czy ja mam kija
ryhu - > Mam zajawkę od dzieciaka na DB i raczej mnie nie obchodzi jeśli ktoś pomyśli...

źródło: comment_pbFoVZBpY0PMrf1HqhM9AIZY6MHBk5fQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@ryhu: jak dla mnie o gustach się nie dyskutuje, ja się chciałem tylko pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) mnie nie obchodzi jak kto tam się obnosi, czy to z jakimiś motywami z anime, czy to metale, czy dresy jeden #!$%@?, byleby rurek nie nosili:D
  • Odpowiedz
@ryhu: Za mocno kategoryzujesz ludzi i popadasz za mocno ze skrajności w skrajność, chociaż wiadomo, są odchyły, które rzucają się w oczy tak jak wymieniłeś. Ale jak gość chce zrobić sobie kartę z wizerunkiem z DB, bo zrządzeniem losu akurat DB od małego lubi co to komu szkodzi jak ma mu sprawić przyjemność. Niech się każdy zajmie sobą i swoimi sprawami a nie zastanawianiem się nad "#!$%@?" innych w metrze czy
  • Odpowiedz
@faustinek: dlatego podkreśliłem dwa razy, że karta to pikuś i tak tylko mnie to zainspirowało do napisanie reszty.

Niech się każdy zajmie sobą i swoimi sprawami a nie zastanawianiem się nad "#!$%@?" innych w metrze czy tramwaju, bo akurat ta osoba ma taki czy inny plecak.

Oczywiście, że tak - pies go drapał, gówno mnie on obchodzi, tak naprawdę. Co nie zmienia faktu, że jego widok wywołał u mnie zażenowanie.
  • Odpowiedz
Różowy pasek miał #!$%@?, też gra w gierki i ogląda chińskie bajki,

@Arkinser: ale to nie jej zdjęcie, jest na tej karcie, co?( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@feelbeats: Nie mają wzoru, czasem przejdzie a czasem nie. Zależy pewnie od osoby która to przybija.
Niby nie może być waluta, osoba czy coś tam jeszcze a nie raz przyklepują.
  • Odpowiedz