Wpis z mikrobloga

Dziś wk%*$iony na play, obsługę i to że nic nie działa (rejestracja mojego numeru w play24, brak mozliwości zmiany taryfy, i doładowanie 20 złoty przedłużyło mi ważność o 10 dni - zacząłem szukać czegoś nowego, ostatnio koleżka wspominał mi że jest w virgin mobile, i że za darmo 300mb neta, 30 minut i chyba 30 smsów miesięcznie bez przedłużania wartości, ale trzeba było za starter zapłacić. Dziś wchodzę - za darmo wysyłają do 27 grudnia. Ja już przycebuliłem, a wiem że wykopki zawsze sobie tam pomagają, to jak coś możecie sobie łyknąć też, pozdro.
https://virginmobile.pl/oferta/freemium

#cebuladeals
#rozdajo
  • 18
@xevske: mobile vikings na pelnym propsie, za 19/29zl mozesz albo mieć no limit i 2/4gb albo smsy no limit, 2/4gb i hajs na koncie na rozmowy/SMS premium, co ja bardzo propsuje bo zamiast płacić za pakiet mam esy i neta gratis a hajs np. na konto na chomiku
@xevske: z VM jest bieda jeżeli chodzi o Internet mobilny, co z tego, że masz 5GB w pakiecie za 29 zł jak nie idzie go wykorzystać w trasie np. Gdańsk - Zakopane (autostradami do Łodzi, dalej normalnie). Niby zasięg jest ale nie łączy się z danymi. Nie ważne, czy to 4G/3G. Tak samo trasa pendolino Gdańsk - Kraków, zasięg jest ale Internet masz tylko w większych miejscowościach. Miałem wcześniej Internet w