Wpis z mikrobloga

@polik95: 5X jest zrobiony przez LG, a 6P przez Huawei
@Jubei: coś mi się o uszy obiło, ale póki co i tak jestem w szpitalnej izolatce, więc kieszenie mi nie grożą ;) oczywiście zaraz po wyjęciu założyłem Nillkina, a w drodze do mnie jest okleina z dbrand ;)
@anonim1133: rootować, bo dpi trza zmienić i oczywiście adaway + xposed ;)
a.. korzystałem przez jakieś 2-3 h z P8.. powiem
@gnida84: Bo w p8 mało co zasługuje na miano flagowca. Jedynie osiągi w antutu ma jak flagowiec, bo cała reszta nie stała nawet obok flagowców innych marek. Póki co Huawei to dalej producent drugiej kategorii, a jedyne co im wyszło to ten nexus, chociaż ludzie narzekają na jego delikatność i nie chodzi tylko o wyginanie się.
Chociaż mi osobiście bardziej odpowiadał nexus 6 od motoroli.
@anonim1133: więcej przestrzeni "do ogarnięcia"
odkąd położyłem łapska na OnePlus One i zacząłem ogarniać DPI nie wyobrażam sobie inaczej..
producenci po prostu marnotrawią ekran..
CM wprowadził zajebistą sprawę - w ustawieniach masz od razu propozycje DPI.. bez kombinowania i jest świetnie.. przy innych.. trzeba kombinować..
skończę config, to pokażę Ci różnicę
@vegaushp: mnie właśnie młotkowy Nexus nie odpowiadał w ogóle.. z tym na początku też miałem problemy.. tzn oglądając go wizualnie nie mogłem się przekonać.. aż w końcu klamka zapadła.. póki co wszystko in plus ;)
@gnida84: Mnie wygląd peryskopu właśnie interesował, ale za dużo w plastiku w samym telefonie. Ja decydowałem się między motox style a 6p, ale fakt ze brat obiecał że wyśle mi telefon robiony za pomocą motomakera mnie przekonał. Nawet pomimo tego że 6p ma snapa 810 kiedy motka tylko 808.
@gnida84: Szczerze mówiąc sam posiadam Nexusa 6 i czasami jak klękam, żeby zawiązać buta czuje, że ugniatam telefon. Nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby przy takich czynnościach mój telefonik się miał zwyczajnie zgiąć :-( Bierzmy jeszcze pod uwagę cenę tego telefonu - nie jest to jakiś Telefunken czy inne Manty...