Wpis z mikrobloga

Jestem taki fajny bo mam linuksa. #!$%@?, że na ten system nic nie ma, ważne, że go mam zainstalowanego i mogę się pochwalić.


@ethics: Jeśli nie grasz za dużo(ponad 1000 gier na Linuxa na samym steamie, ale większość to indyki) i nie zajmujesz się niektórymi specjalistycznymi dziedzinami to Linux jest całkiem w porządku. Do robienia stron chyba nawet lepszy od Windowsa(tam nie mam tak ogarniętego workflow więc ręki sobie nie
  • Odpowiedz
@Leinnan: No i po co ci to? Na windowsie masz to wszystko od ręki bez emulatorów, przeróbek, obejść itd. #!$%@? system gdzie aby zainstalować sterowniki do karty graficznej muszę pół dnia ich szukać a potem rekompilować jądro i się #!$%@?ć z tym kolejny dzień. Komputer jest dla mnie a nie ja dla niego. Odpalam i ma działać a nie mam się spuszczać nad byle pierdołą.
  • Odpowiedz
#!$%@? system gdzie aby zainstalować sterowniki do karty graficznej muszę pół dnia ich szukać a potem rekompilować jądro i się #!$%@?ć z tym kolejny dzień.


@ethics: Akurat #!$%@? się ze sterownikami do karty graficznej ostatnio widziałem pod Windowsem. JA swoje sterowniki instaluję za pomocą kilku kliknięć w kilka minut, więc nie #!$%@? głupot. A jak chcę to se zrekompiluję jądro, czego pod windą nie zrobisz, choćbyś się zesrał.
  • Odpowiedz
Na windowsie masz to wszystko od ręki bez emulatorów, przeróbek, obejść itd.


@ethics: Pomijając już wszelkie standardowe argumenty za używaniem linuxa(repo, automatyczne aktualizacje itd. bez emulatorów, przeróbek, obejść)

Powiedz mi jak zrobić na Windowsie, że gdy mam zmaksymalizowane okno to się pasek okna się integruje z belką systemową?(jak na screenie z poprzedniego posta)
  • Odpowiedz
Pod windą płacę to ma działać a pod linuksem działa jak jakiś nerd za darmo coś zrobi.


@ethics: "Za Winrara płacę to ma działać, a w 7zipie działa jak jakiś nerd za darmo coś zrobi."
  • Odpowiedz