Wpis z mikrobloga

@incognito_man: System, który swoją intuicyjnością przypomina Windows'a ( i go naśladuje), a nakładki KDE kopiują wygląd MAC OSX. Już samo instalowanie repozytoriów to droga przez mękę; podczas instalacji systemu potrzebuje połączenia z internetem i nie ma podstawowych driverów (ciekawe jak mam skorzystać z wbudowanej karty wifi w laptopie). Oparty na debianie, wykrzacza się z byle powodu po ponownym uruchomieniu. Jeżeli jesteś masochistą - ok; jednak to przypomina trochę jaranie się
  • Odpowiedz
@kostya: może 10 lat temu to bym się z Tobą zgodził. Wygląd? I don't care, jestem deweloperem i możliwości jakie otrzymuje są nieporównywalnie większe w porównaniu do Windowsa. Instalacja repozytoriow? 95 procent programów które będziesz chciał użyć są już w obecnych repozytoriach a samo dodawanie nowego repo to jedna komenda + druga do zaktualizowania pakietów. Drivery? Wszystko działa bez dodatkowego grzebania, ostatnio kupiłem kartę dźwiękową od asusa i myślisz że
  • Odpowiedz
@Fox_Murder: Aktualizacja próbuję się zainstalować, instaluje się pół godziny - crash instalacji, odinstalowywanie trwa kolejne pół godziny. Robisz coś na kompie, zapominasz o całej sprawie, restart - no i cała zabawa od nowa.
  • Odpowiedz