Wpis z mikrobloga

Ostatnio zgłębiałem sobie historię, muzykę i kulturę punk rockową Polski lat 80-tych i zdecydowałem się wybrać na koncert jednej z kapel. Mój pierwszy punkowy koncert (na którym nie grałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) i wybór padł na Dezerter. 35 lat na scenie i dalej jest moc. Energetyczny występ i świetne teksty. A myślałem, że punk is dead.

#warszawa #koncert #dezerter #punkrock
  • 5
@opinel: Kto miał bluzgać? Lekka dezorientacja pojawiła się, gdy na scenie weszła niejaka Nina, na 3 chyba kawałki i rzuciła" Ten utwór jest o przemocy mężczyzn w stosunku do kobiet...ale was to pewno nie dotyczy" xD. Sporo osób zaczęło się rozglądać na boki z lekką dezorientacją w oczach :d.
@Gorasul: Popularny jest hejcik na dezertera. Nawet na ich koncertach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko jednak mija kiedy zaczynają grać. Z tych najstarszych kapel jeszcze ostała się Moskwa, ale tutaj to loteria. Ja trafiałem zazwyczaj na padake. I TZN Xenna, ale na nich jeszcze nie byłem, a zabieram się do tego już od lat.
@opinel: Trochę gra tych kapel. Nawet Defekt Muzgó i Sedes dają koncerty. Trochę czytałem po necie i tego hejtu nie zauważyłem w przeciwieństwie do np. Włochatego czy KSU (słusznie).