Wpis z mikrobloga

Marsz kod :
według Gronkiewicz-Waltz --- 50tyś
według Policji --- 17tyś

Marsz Wolności
według Gronkiewicz-Waltz --- 15tyś
według Policji --- 45tyś

Zważając, że Policja jest najbardziej obiektywnym źródłem informacji w tej dziedzinie można oficjalnie powiedzieć, że w Marszu Wolności i Niepodległości organizowanym przez Prawo I Sprawiedliwość mimo gorszej pogody wzięło udział 3 razy więcej osób niż w marszu kod organizowanym przez platformę, zlew, psl, petru itp

Brawo Polacy daliśmy wyraźny sygnał poparcia dla zmian przeprowadzanych przez obecny Rząd!

#polska #polityka #pis #petru #zlew #sld #platforma #bekazlewactwa #wyborcza #4konserwy #neuropa #bekazkod #kod #marsz13grudnia #marszniepodleglosci
M.....S - Marsz kod :
według Gronkiewicz-Waltz --- 50tyś
według Policji --- 17tyś
...

źródło: comment_3IgmyiyYO25tbZT6W56ZMasJ0IEw85kw.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@Jaridadi: PiS w głosach miał w Warszawie tylko kilka % przewagi. Na marszu wg. tego wpisu do ktorego sie odnioslem miał 300% wiecej. Ty twierdzisz, że PiS nie dowiózł wiecej ludzi spoza stolicy. To jak zbudował taką przewage?
  • Odpowiedz
Ty twierdzisz, że PiS nie dowiózł wiecej ludzi spoza stolicy


@szurszur: Nic takiego nie napisałem, zacytuj proszę jak chcesz się do czegoś odnieść albo idź spać.

Przewagę można również zdobyć poprzez poparcie społeczne i większą aktywizację elektoratu. Też nie masz wiedzy na ten temat, więc przestań dywagować w idiotyczny sposób. Faktem jest tylko frekwencja.
320 tys wyborców pisu to sama warszawa, całe mazowieckie z którego nie problem dojechać (a można i z dalsza) na własna rękę to pewnie ponad milion osób. Frekwencja na wiecu PISu 50 tys osób, czyli raptem 3-5% wyborców z województwa mazowieckiego, 15% z samej Warszawy. Tak jak pisałem - wystarczy większa aktywizacja. A kto woził więcej i tak się nie dowiemy, chcesz się #!$%@?ć i udowodnić swoją tezę, a nie masz
  • Odpowiedz
Tu i tu byli ludzie wożeni, a w tej dyskusji chodzi tylko o to, że próbujesz przekonać, że jedna strona bardziej, a nie masz na to żadnych dowodów. A logika, statystyka i przede wszystkim fakty pokazują zupełnie co innego.


@Jaridadi: Tu sie wyraznie nie zgadzasz z moja teza o wiekszej dowózce PiS.
  • Odpowiedz