Wpis z mikrobloga

@kawa-i-p-------y: Cenię swoją ignorancję w tej kwestii. Dyskusja się skończyła kiedy zabrakło Ci argumentów, a zacząłeś mnie wyzywać.

Jeśli źródłem informacji mają być tweety Jarosława Jóźwiaka to ja mam wątpliwości co do wiarygodności tej informacji.
  • Odpowiedz
@saint: Problem jest nie w mojej ignorancji, a twojej nieumiejętności (niechęci?) czytania ze zrozumieniem. Ale ja nie jestem od tego, żeby cię edukować. Żyj w swoim wyimaginowanym świecie manipulacji, spisków, lewactwa i tajnych kompletów. Nie mogę i nie chcę odbierać ci tego prawa.
  • Odpowiedz
@saint: Teraz twierdzimy tak, jak jest zgodnie z rzeczywistością, jeżeli urzędnicy sami prostują informację, to podajemy 15 tysięcy. widzisz w tym coś dziwnego? bo ja nie. ale być może dla mediów których standardy ty uznajesz, to byłoby przyznanie się do porażki :)
  • Odpowiedz
@saint: policja i urząd szacowały liczbę demonstrantów na ok. 50 tys. najwyraźniej dane zostały dokładniej zweryfikowane.

ps. wyglądasz niestety na kogoś, kto wyrabia sobie zdanie tylko na podstawie relacji mediów jednej strony.
  • Odpowiedz
@kawa-i-p-------y: Bawisz mnie zacnie - nie myślałeś o karierze w kabarecie?

ps. wyglądasz niestety na kogoś, kto wyrabia sobie zdanie tylko na podstawie relacji mediów jednej strony.


Byłbym w ciężkim szoku gdyby Wyborcza podała te liczby ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@saint: a ty byłeś? liczyłeś?

Wyborcza podała te dane, które dostała na samym początku i które podały wszystkie media. no, może oprócz tych "niezależnych".

wiesz, z tobą jest problem, bo nie potrafisz prowadzić dyskusji. rozumiałbym to jeszcze, gdybyś górował elokwencją, erudycją, siłą argumentów, czymkolwiek. ale ty jesteś jak beton, człowiek, który powtarza jak mantrę pewną formułę i nie może zrozumieć, że odpowiedzią na pytanie nie jest A albo B, które on sobie wymyślił - nie dopuszczasz, że odpowiedź może brzmieć po prostu C. bo nie mieści się to w twojej wizji, poglądzie na daną
  • Odpowiedz