Wpis z mikrobloga

@xDrope: "Biedaku"? Ja Ci nie ubliżam, wręcz zwróciłem się do Ciebie per Pan, ale widzę, że kulturowo przedstawiasz ten sam poziom, co intelektualnie. Przykro mi, ale jesteś po prostu tępy i ograniczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xDrope: Kiedyś pracowałem jako ogrodnik. Strzyżenie trawy, podlewanie i takie tam różnym ludziom. W tym między innymi właścicielom Hasco. Ogólnie spoko ludzie, forsy jak lodu. Ale dla pani prezesowej, nie było to problemem, żeby pojechać na spotkanie z koleżankami autobusem, jak wiedziała, że będzie alkohol.
  • Odpowiedz
@akcer: a jak myślisz, czemu robią zdjęcia takich osób jak jeżdżą komunikacją miejską? Bo to normalne i widują ich w niej na co dzień?
  • Odpowiedz
  • 3
@ajzaofficial: Trochę jednak OP ma rację. Nie chodzi o sam fakt jeżdżenia komunikacją, tylko o komfort. Wszystko zależy od miasta, linii i pory, ale często autobus jest #!$%@? ludźmi jak w puszce sardynek, przyjeżdża 20 minut po tym jak poprzedni się nie pojawił, klimatyzacja latem nie działa, a kierowca prowadzi jakby wiózł worek ziemniaków - sorry, ale to JEST uwłaczające. Jeśli masz dobre warunki na swojej linii, to spoko, książkę poczytasz
  • Odpowiedz
@xDrope: ale wiesz, że nie każdy może mieć prawo jazdy? np. osoby z padaczką raczej nie mogą, osoby z konkretnymi wadami wzroku (znam laskę prawie ślepą jak kret, ale coś tam widzi, więc nie ma laski, a ubrana jest naprawdę bogato, ale prawa jazdy nigdy nie dostanie i całe szczęście) czy innymi neurologicznymi problemami? ew. ktoś może być debilem i nie zdał 10 razy, więc odpuścił. kasa nie ma tu nic
  • Odpowiedz
@xDrope: Ja prawie uzbierałam na Pradę. Miałam ją kupić na święta dla siebie. Jeżdżę metrem bo nie lubię samochodem. Tydzień temu zobaczyłam dziewczynę z Pradą w metrze. "#!$%@? albo ma podróbkę" pomyślałam i stwierdziłam, że kupię sobie Kazaar i jakieś ładne perfumy.
  • Odpowiedz
@SScherzo: Ja wiem, ale a sumie to jest tak jak widzisz ładną dziewczynę w Porsche "od tatusia albo bogatego faceta". Nieważne czy dziewczyna w wieku 20 lat ma własną firmę czy faktycznie jest córeczką/kochanką.

Ja niestety kasę pakuję tylko w perfumy i torebki, ale widząc ładną dziewczynę z podobnym podejściem oceniłam ją negatywnie. No i pomyślałam sobie, że po co ja chcę kupić torebkę o takiej wartości, skoro w moim wieku
  • Odpowiedz