Wpis z mikrobloga

@SerCheddar: i tak mi się nudziło w domu, trochę było zimno ale generalnie to in plus
@PabloFBK: w sali posiedzeń rady ministrów ;_; zamiast zegara
@zirytowana_plaszczka: obiektywnie rzecz biorąc to z pewnością liczba przekroczyła oczekiwania, byłem jakieś 20 minut przed 12 i już wtedy ziomeczek na autobusie powiedział że dostał info od policjantów że jest 10 tysięcy, a było wtedy dosyć luźno, więc myślę że 40-50 tysięcy spokojnie mogło
@Majk_: Grupka narodowców była otoczona podwójnym kordonem policji, ale na oko było tam 20-30 osób. TVN podał, że 10, ale moim zdaniem to przesada - aż tak mało to ich nie było. Przy czym rzeczywiście widać lata doświadczenia, bo w tyle osób mieli nagłośnienie lepsze, niż 40-50 tysięcy uczestników marszu KOD.
podwójny kordon był tylko od strony trybunału, po bokach starczał pojedynczy bo prawdę mówiąc obie strony były relatywnie spokojne: narodowców było za mało na jakąkolwiek zadymę, a druga strona chyba nie była skora do bitki

ale fakt faktem że byłem i z przodu i z tyłu marszu i nigdzie nie było słychać przemówień bo nagłośnienie było żałosne