Wpis z mikrobloga

  • 52
Ostatnio strasznie szkoda mi się zrobiło Adama Z. To już raczej pewne, że to nie on zabił, a już na pewno nie zrobił tego umyślnie. Został już przez całą Polskę prześwietlony i oceniony, a do tego aresztowany. Jaka go w ogóle przyszłość czeka po zakończeniu tej sprawy. Może on rzeczywiście mało pamięta albo ktoś go umyślnie wrabia i zastrasza, bo raczej sam ręki ani telefonu nie podrzucił.
#ewatylman
  • 94
  • Odpowiedz
@Howea: najwyraźniej ktoś go wrabia. Po wczorajszym nagraniu uświadomiłam sobie ,że on faktycznie nie mógł jej coś z premedytacją zrobić. Szkoda, że większość ludzi już wydało wyrok i osądziło co było widać na wizji lokalnej.
  • Odpowiedz
@Howea: zakladajac jego wersje przedstawiona przez prokurature, zal wam goscia, ktory (jego slowa) patrzyl jak jego kolezanka sie topi, wyciaga rece z wody a on absolutnie nic nie zrobil i po kilku min. poszedl sobie w strone do domu, nie zawiadamiajac nawet zadnych sluzb itd.? Niezle.
  • Odpowiedz
@Howea: Szczerze, to myślę podobnie od jakiegoś czasu. Osąd na początku przyszedł szybko, ale gdy zaczęły pojawiać się kolejne newsy, nagrania-na których widać, ze próbuje się o nią troszczyć, zapina jej kurtkę, pomaga iść. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby skrzywdził ją umyślnie. Z resztą kilka dni temu już o tym pisałam http://www.wykop.pl/wpis/15560223/sama-nie-wierze-w-to-ze-zaczynam-coraz-mniej-wierz/
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: Jeśli on nic nie wie i troszczył się o nią to ma pecha :( Ludzie będą go wytykać, nigdzie nie znajdzie pracy, bo z tej go wywalą. Nie mówiąc już o tym, jak jego psychika zostanie zniszczona bezpowrotnie. Ja nie wiem, jak on będzie żył...
  • Odpowiedz
@escobar: @davincicode: W ogóle w tych nagraniach można dostrzec jakąś większa zażyłość, takie mam wrażenie. Nie mówię, że romans, chociaż nie wykluczam tego czy jego nie ciągnęło do niej lub na odwrót. Na pewno nie zachowywali się jak zwykli znajomi z pracy.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@mrbungle: Ja nie jestem przekonana, czy ta wersja jest prawdziwa. Jeśli to był zwykły wypadek to dlaczego ktoś tak usilnie stara się przeszkadzać w śledztwie i podrzuca fałszywe dowody, przekupuje świadków.
  • Odpowiedz
@Howea: i dlaczego mimo wszystkich użytych technologii, poszukiwań nurków itd nie znaleziono po niej ani śladu, o ciele już nie mówiąc. Gdyby po prostu wpadła, to na 100% coś by już znaleźli, cokolwiek.
  • Odpowiedz
@anonimowy_kot: no! To się właśnie jakoś czuje. Ja oglądam te nagrania i oglądam i rzeczywiście mi się nasuwa ta sama myśl! On się o nią troszczył! Potem na mostowej idą szybko, widać bardzo chciał ją odstawić na autobus czy coś, ale ktoś ich tam napadł. Zabrali dziewczynę a jego wywalili, żeby było na kogo.
  • Odpowiedz
nie wierze... żal wam gościa który nic nie pamięta albo pamięta że widział ewe w rzece...

Kiedy stracił pamięć? na następny dzień? zazwyczaj nie pamięta się na następny dzień - więc jak z kimś rozmawiał przez tel o ~3 w nocy to o czym on mógł gadać? już wtedy nie pamiętał? to może mu przypomni ten ktoś z kim gadał...

to jest smutne że robicie sobie taką papę - zaczynacie wierzyć w
  • Odpowiedz
@insanebelieve: dokładnie! Może to jakaś grupa przestępcza, która werbuje młode dziewczyny i skorzystała z tego, że on sam chudy, a ona pijana, albo też ktoś na zlecenie chłopaka, albo np na zlecenie jakiejś zazdrosnej koleżanki (w co mniej wierzę)
  • Odpowiedz