Wpis z mikrobloga

Ostatnio strasznie szkoda mi się zrobiło Adama Z. To już raczej pewne, że to nie on zabił, a już na pewno nie zrobił tego umyślnie. Został już przez całą Polskę prześwietlony i oceniony, a do tego aresztowany. Jaka go w ogóle przyszłość czeka po zakończeniu tej sprawy. Może on rzeczywiście mało pamięta albo ktoś go umyślnie wrabia i zastrasza, bo raczej sam ręki ani telefonu nie podrzucił.
#ewatylman
  • 94
@Howea: Szczerze, to myślę podobnie od jakiegoś czasu. Osąd na początku przyszedł szybko, ale gdy zaczęły pojawiać się kolejne newsy, nagrania-na których widać, ze próbuje się o nią troszczyć, zapina jej kurtkę, pomaga iść. Nie wiem co musiałoby się wydarzyć, żeby skrzywdził ją umyślnie. Z resztą kilka dni temu już o tym pisałam http://www.wykop.pl/wpis/15560223/sama-nie-wierze-w-to-ze-zaczynam-coraz-mniej-wierz/
nie wierze... żal wam gościa który nic nie pamięta albo pamięta że widział ewe w rzece...

Kiedy stracił pamięć? na następny dzień? zazwyczaj nie pamięta się na następny dzień - więc jak z kimś rozmawiał przez tel o ~3 w nocy to o czym on mógł gadać? już wtedy nie pamiętał? to może mu przypomni ten ktoś z kim gadał...

to jest smutne że robicie sobie taką papę - zaczynacie wierzyć w