Wpis z mikrobloga

Jakiś mirek polecał waporyzator Vapor Genie do palenia #marihuanen. Postanowiłem go sobie w trosce o zdrowie kupić. Mogę zrecenzjować bo właśnie empirycznie wypróbowałem to cudeńko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A więc wsypałem palenia jak na słabą lufkę. Pierwszy buszek ciągnę powolutku przez 10 sekund jednocześnie podgrzewając filtr ceramiczny moją zajebistą zapalniczką z grafiką #banksy
Smak Marii całkiem inny.
Jakby głębszy i krystalicznie czysty pieszczący nasze gardełko.
Ciągnę trzy takie buszki w odstępie 5 minut i powiem jedno. Zdecydowanie potęguje efekt Marii. Mam wrażenie że w fajce jest jeszcze połowa mocy a ja już mam ten stan ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oszczędzasz na paleniu.
Lepszy smak.
Jeszcze dodatkowo jest to dla nas zdrowsze. Czego chcieć więcej?

#wykopjointclub #recenzja #narkotykizawszespoko #marihuana
PauIie - Jakiś mirek polecał waporyzator Vapor Genie do palenia #marihuanen. Postanow...

źródło: comment_BRJw2QUDuqMxENqw917t1FYSRco3sY6p.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@PauIie: Miałem, używałem, polecam.
Waporyzowanie w stosunku do palenia ma w zasadzie tylko jedną wadę - faza wchodzi nieco inaczej, łagodniej, powoli narasta, a przy paleniu jest od razu bomba. Niektórzy (w tym ja) to lubią
  • Odpowiedz
@pzlpzlpzl: mądre głowy twierdza ze tak. Na pewno nie ma substancji smolistych. Zamiast dymu wdychasz zawiesinę - pare wodna czy cos takiego.
Co do gardła to jak sie złapie mocna chmurę to tez kaszlesz. Ale łatwiej jest to kontrolować wiec możesz wdychać lżejsze chmurki i wtedy gardło jest ok
Co do syfu to tak w 100% czyste nie jest. Ostatecznie cos tam wdychasz a nie samo powietrze. Po używaniu rożnych stacjonarnych
  • Odpowiedz
@PauIie: Niestety jest drogi, co więcej - do zabaw z dmt, trzeba doposażyć go - optymalnie w tzw liquid pady, a bardziej ekonomicznie w jakiś zastępnik - na przykład kilka siatek+stalowy skrobak do naczyń, taki jak się używa w the machine.

Zaleta jest taka, że właściwie zawsze działa dobrze. Przy dmt ważna jest technika, bo łatwo spalić materiał, zamiast go odparować, lub na odwrót - odparować za mało. A tutaj konstrukcja
  • Odpowiedz
@kubako: Jeżeli faktycznie działa to tak dobrze to 500zł jestem w stanie zapłacić. Szkoda że taki vaporyzer będzie mógł służyć tylko do dmt (czytałem że pozostaje posmak tego - sam nigdy nie próbowałem więc tylko teoretyzuje)
  • Odpowiedz
@PauIie: Na reddicie i nexusie polecają ;)

Co do pozostałości, to można czyścić zanurzając w rozpuszczalniku, np nafcie - bo to szkło więc nic mu się nie dzieje, w przeciwieństwie do tego drewnianego. Nie wiem czy w 100% eliminuje wszystko, ale w zasadzie powinno.

Co do samego posmaku, to co kto lubi ;) dmt ma dość neutralny smak (i bardzo specyficzny zapach, ale raczej przyjemny). Te historie o smaku typu palony
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Ganja-Man Jak potrzasam to faktycznie cos tam sie porusza w srodku. Co do metalicznego posmaku to nie pamietam. Na poczatku byl lekko inny ale szybko sie przyzwyczailem i mi przestalo to przeszkadzac.
  • Odpowiedz