Wpis z mikrobloga

@Nedkelly2: To nie jest żaden absurd czy paradoks. Koniec końców to jest portal ze śmiesznymi obrazkami gdzie ludzie w wolnym czasie sobie "głupoty" popiszą. Dla wi3kszości pewnie na tym się temat zamyka. Ale pewnie by można wymienić paru "psychofanów tagu".
  • Odpowiedz
@Nedkelly2: Nie każdy chce być małpką w cyrku zwanym freaki. Prawdajest taka że teraz mają sławę i grube pieniądze za walki ale to się może w każdej chwili skończyć i połowa tych gwiazd skończy na dnie z masą nałogów i braku opcji zarobku.
Mało gwiazd które miały miliony a skończyły na dnie? Taki duży zagraniczny przypadek to Bam Margera, zobacz gdzie koleś był we wczesnych 2000 a gdzie jest teraz.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: #!$%@?ąc od tego kto to jest to ma racje, to miejsce ma świetną kulturę szydery przez co nie jest "normickie"(nienawidzę tego słowa ale dobrze oddaje czasami xd) jednocześnie nie jest w pełni opanowane przez liberalne patrzenie na świat gdzie wszystko wolno, nie ma tu klaskania uszami na oczywiste #!$%@? albo bandytyzm i na gadkę ameb w stylu "takie czasy, on zarabia więcej od ciebie to zamknij mordę" i to
  • Odpowiedz
@GoodGuyChucky93: #!$%@?. Normalni ludzie tak samo często a nawet częściej kończą na dnie i zżerają ich nałogi. Takie jest życie. Przypadki upadających gwiazd są bardziej krzykliwe bo są gwiazdami.
  • Odpowiedz