Wpis z mikrobloga

  • 104
mirki dzisiaj cygan chcial na mnie zrobic #cebuladeals. jade sobie spokojnie w okolicach #legionowo i w lesie stoi nissan nowiutki i taki ciemniejszy kolega macha ze mu sie cos z autem stalo.

zadzwonilem na #bagiety i okazalo sie ze yo staly numer, zepsulo sie auto, zabraklo paliwa - chca gotowki w zamian za zloto, ktore jest w realu tombakiem. w przypadkach oplacalnosci- z tylu wysiada drugi , kierowca ktory sie zatrzymal traci portfel , kase, a czasem konczy sie #!$%@? i utrata auta.

Takze mirki moje drogie z #mazowsze i nie tylko- uwazajcie na takie dealsy i nie zatrzynujcie sie :)
  • 27
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
no tak, las, oni z jakimis batonami w aucie a ja sam. trzeba by sie zebrac i poszukac kolegow
  • Odpowiedz
  • 32
@mawik: Jak widzisz śniade mordy w dobrym aucie , tym bardziej cyganów którzy uczciwą pracą się brzydzą to WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE! :) Też mnie kiedyś próbowali zatrzymać na trasie i śniady miał szczęście że szybko mi sprzed maski uciekł bo bym go prędzej rozjechał niż się zatrzymał. :)))
  • Odpowiedz
@mawik: 2 tygodnie temu wracalem z lotniska z Modlina, widzialem tego samego ciemnego- wtedy koles byl ubrany w gajerek , machal zebym sie zatrzymal- stal na awaryjnych w zatoczce autobusowej wlasnie przy nowym nissanie! Nie zatrzymalem sie, ale przez chwile mialem nawet wyrzuty sumienia ze tego nie zrobilem i nie zapytalem o co chodzi. #!$%@? kur... oszusci. To byly wlasnie okolice Legionowa- dlaczego policja nic z tym nie robi.... To wszystko
  • Odpowiedz
@mawik: @pepowina: miałem ostatnio podobną sytuację tylko, że pod Kielcami i gość stał bmw. Akurat mnie zatrzymał jak wyjeżdżałem z bocznej uliczki. Też coś gadał o braku paliwa, machając wizytówką i w miedzy czasie ściągając "złoto" z paluchów. A że miałem trochę sprzętu na pokładzie nie omieszkałem go poczęstować dymem z opon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z ciekawości po 5 min zrobiłem rundę tamtędy jeszcze raz.
  • Odpowiedz
  • 0
@zielon: oczywiście , 2 sytuacje :
1) jak z legionowa jedziesz w kierunku Józefowa, to tuż za legionowem w lasku
2) jak z legionowa do Nieporętu przez Wole Aleksandra- przy lesie, tuż przed sama miejscowością
  • Odpowiedz
  • 0
@asenjo: dokładnie po to, ze od razu mi wałkiem śmierdziało, a cos mi sie o uszy obiło o takich akcjach. Moze kiedys złapią suczysynow
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja na grubego cygana natrafilem na rondzie na Chebziu w Rudzie Slaskiej. Jechal kilkuletnim mercedesem. Przygotowany do akcji bardzo dobrze, bo obwieszony swiecidelkami bardziej jak Xzibit, kilka pierscionkow, i zegarki na lewej i prawej rece. Wspominal cos o delegacji i ze jedzie z Dubaju :) Mowie mu, ze stacje paliw ma 100m a lombard 500m stad i sie niemilo pozegnalem.

Po takich akcjach czlowiek niechetnie sie zatrzymuje jak widzi jakiegos 'potrzebujacego', nawet
  • Odpowiedz