Wpis z mikrobloga

@kurdwa: moze to kwestia lipnego nagrania, w oryginale pewnie widac troche wiecej. Swoja droga, wygladaja na pare, albo byli bardzo dobrymi przyjaciolmi (na koniec ujecia chyba go obejmuje). To by chyba wyjasnialo ten melanz we dwoje...
  • Odpowiedz
@mrbungle: nie wiadomo jak z byciem parą (niewykluczone, to by wyjaśniało dlaczego rzekomo jej chłopak pojawiłby się na imprezie wściekły), ale było mówione że są dobrymi przyjaciółmi i znali się kilka lat.
  • Odpowiedz
@kurdwa: skoro to nagranie po wyjściu z Mixtury (chyba, że to droga między innym klubem, ale wątpię, bo nikogo innego nie ma), to jest to ulica Wrocławska a do kolejnego monitoringu mieli około 8 minut.
  • Odpowiedz
@insanebelieve: dlatego mowie, ze moze dobrzy przyjaciele, mi tez sie zdarzalo obejmowac po pijaku dobre znajome, bez zadnych podtekstow. Ale czy oni byli takimi dobrymi przyjaciolmi czy jednak znajomymi (byli "nowi" w Poznaniu, pochodza z innych miast) to pewnie wiedza lepiej najblizszsi, nie wierze w "bylo mowione", bo nie takie rzeczy "byly mowione" w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@mrbungle: dlatego nie twierdzę, że byli parą bo się obejmowali, ale też nie wykluczam :) też nie jestem przekonana do tej wersji ze znaniem się kilka lat, powinnam tam dodać słowo "rzekomo".
  • Odpowiedz
obejrzalem cale nagranie z tvn, dla mnie nie wygladaja na pare znajomych, ale co ja tam wiem. Nagranie ucina sie w kluczowym momencie, bycmoze tvn przycial z wiadomych wzgledow.
  • Odpowiedz
@mrbungle: No może faktycznie lepiej nie jest ale uważam że już nie pili tej nocy,
jedno piwko w tym stanie co widać na tym nowym nagraniu i ta panna zasnęłaby na stojąco.
Swoją drogą ten monitoring to chyba straży miejskiej że można sobie nim manualnie sterować. Co nie chce mi się wierzyć, że policja tego nie ma. Myślę, że oni już dawno są świadomi tego kiedy oni wyszli, zeznania świadków/obsługi
  • Odpowiedz