Wpis z mikrobloga

@TomdeX: moje QY7 też wydają piski w lewej słuchawce, ale przy odpowiedniej głośności da się znieść, bezprzewodowe jednak są nieco wygodne, bez gaci po chacie można chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@jawor44: Pytanie do was oboje, jak używać tych gumek-haków? o co to ma zaczepiać :v jak to zdjąłem to wygodniej leżą w uchu, no ale średnio pewnie bym tak powiedział i na dłuższą metę zaczynają
@kredka69: O dziwo mam drugie innej firmy te QY7 i tych pisków nie ma, ale niestety dla mnie te słuchawki nie są, bolą mnie uszy, jak je zdejmę, wszystkie pójdą na sprzedaż, nie mam pojęcia czemu tak jest, może moje uszy już przyzwyczaiły się do przewodowych ;]
@kredka69: w QY7 rzeczywiście trzeba trochę się nakombinować, żeby małżowiny nie bolały po kilkunastu minutach ale dają radę. Zaczepiasz w taki rowek na słuchawce, jest jedno miejsce gdzie pasuje. Chyba zostawię jednak bluedio Q5 bo są ciut wygodniejsze a QCYka komuś sprezentuję.
A, i przyszła dzisiaj czwarta paczka od Aofenga. Zapomniałem, że maszynkę do robienia ciastek też od niego mam xD