Wpis z mikrobloga

@jawor44: nie kupuje na jd, jeden zakup na aliexpresie z pol roku temu, wiec nie rozumiem o co kaman ze 63 grosze jak ceny za ten sprzet zupelnie inne, jakies kupony miales? czy special offer za pozostawienie jakiejs ilosci siana na innych zakupach u tego samego pana?
@batyiwodka: było ze sto produktów, których cenę można było obniżyć o 8-10 dolarów i wiele z nich kosztowało 10,05 dolara, po wpisaniu kodu JD555 przy podsuomowaniu zamówienia cena spadała do 5 centów za sztukę xD
Jeszcze zamówiłem z tej promocji golarkę do brody, organizery do torebek różowych pasków i parę innych drobiazgów.
@TomdeX: ja bym mimo wszystko przymierzył bo jestem bardzo wybredny w kwestii słuchawek dokanałowych i wiele zachwalanych i polecanych mi zupełnie nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TomdeX: założyłem właśnie do Bluedio większe nakładki na uszy i te śmieszne rogi i słuchawki leżą o wiele lepiej. Teraz sam nie wiem które będę nosił a z którymi nie wiem co będę robił xD
Bluedio ma też nieco większy efekt mikrofonowy.
@jawor44: dziś dostałem te po lewej (tylko czarne, te co Ty masz chyba droższy były bo mam jako anulowane :D). Ale mam z nimi problem. Za 1 razem odpaliły ok, jakoś dźwieku itp super. Dużo gumek itp. Ale teraz nie mogę ich odpalić, u Ciebie działa normalnie? Jak włączasz?
@krasnyyyy: normalnie działają, też dużo gumek dostałem. Włożyłem najmniejsze końcówki i najmniejsze rogi z dziurkami, teraz fajnie leżą i te i te. Może tam jakieś dziwne funkcje są, bo np. naciskając głośność w dół i górę naraz przez 3 sekundy zmieniamy język z chińskiego lektora po angielsku na chińskiego po chińsku.