Wpis z mikrobloga

@desmir: ohhh, nawet taki na poczatek dla nowicjusza, by potem moc bardziej ogarnac temat?
Kurcze, urodziny ma na poczatku stycznia :(
A w jakich cenach zaczynaja sie dobre gramofony? i na co powinnam zwrocic uwage?
Mimo wszystko dziekuje za szybka odpowiedz!
@miauzilla: pamiętaj, że na mirko jak ktoś ma Ci coś doradzić, to nigdy, ale to NIGDY nie powie, że kwota którą dysponujesz jest wystarczająca. Tutaj sami koneserzy, jak whisky to tylko za 500 zł, jak buty to za 1k co najmniej, a jak gramofony to bez średniej krajowej nie podchodź. A i tak na kabel ze złotymi stykami zabraknie.
@ladzik: tak ... bo uważam że lepiej kupić używany gramofon w cenie do 500 zł. Do tego należy za około 100zl-150 zł przedwzmacniacz. To lepsze rozwiązanie niż kupić coś na chwilę z słabym napędem oraz osprzętem.
Jak sobie szukałem w styczniu tego roku prostego grajka to właśnie się wahałem pomiędzy tym Denonem a modelem Sony. Ostatecznie zdecydowałem się na ten drugi (link poniżej) i bardzo sobie chwalę, a jak się dobrze poszuka, to można dorwać go za ok. pięć stów właśnie. Poza tym bardzo ładnie gra, fajnie i porządnie wygląda ma wbudowany przedwzmacniacz (można go wpiąć do wieży lub wzmacniacza bezpośrednio) i ma bajer w postaci portu USB,