Wpis z mikrobloga

Wystawiłem myszkę na olx za 55 celubionów i typ mnie męczy o 22:30 smsami, czy nie wyśle mu kurierem, czy myszka "jest w komplecie". Daje całą korespondencję via sms (pisownia oryginalna):

Dobry wieczor czy ogloszenie akutalne


Mam kilka ogłoszeń, które? Nie wiadomo, ale wszystkie aktualne więc odpisałem:

Dobry wieczór. Tak, ogłoszenie jest akutualne.

A czy wyslka jest mozliwa


W ogłoszeniu mam napisane: Nabywca pokrywa koszty wysyłki (11,5 zł - paczka priorytetowa Poczta Polska).
Więc nie...
Wysyłam przez Pocztę Polską wysyłką priorytetową. W zależności od wagi, wychodzi od 12 do 15 złotych.

A okej A czy ona bedzie wyposazona w caly komplet


W co, #!$%@?? Jaki komplet? Jaki, #!$%@?, komplet? Odpisałem:
Ona, tzn.? I jaki cały komplet? Mam cztery ogłoszenia wystawione, więc nie wiem, o które chodzi.

O myszke


Mam ją nową - pudełko nieotwierane. Dostałem jeszcze do niej koszulkę bez rękawów, więc taki jest komplet.

A czy koszulka w zestawie


Mogę ją wysłać. Niby emka, ale na mnie jest za mała. Wysyłam jednak tylko z przedpłatą na konto.

A czy mozna przesylka kurierska Pobraniowa


Jest dużo droższa - ponad 20 zł. Ponadto jeśli zostanie nieodebrana, ponoszę koszty zwrotu. Zdażyło mi się to, więc już nie praktykuję takich wysyłek. Przykro mi.

Takiego byka zrobiłem, no w mordę jeża. "Zdażyło mi się" - facepalm.

A czy bo mozna bylo z Pana strony w stawic na allegro


Mogę, ale wtedy doliczam prowizję, którą Allegro mi naliczy. Jeśli przez Allegro, cena wyniesie 87 złotych z przesyłką. Aukcję wrzucę jutro z rana.

A czy mozna od razu kurierem wyslac


Nigdy nie wysyłałem w ten sposób. wysyłam pocztą, ponieważ placówkę mam 50m. od domu i jest tańsza.

A czy bedzie od razu dowod zakupu


? Tzn.?

Przez pana napisane dowod zakupu recznie i podpis czytelny i nie czytelny


Nie rozumiem. Mam Panu wystawić coś w rodzaju chałupniczego paragonu z czytelnym i nieczytelnym podpisem? Co miałbym tam napisać?

Dowod zakupu myszki przez moje imie i nazwisko.Sprzedawca',Pan imie i nazwisko

I pana czytelny i nie czytelny podpis


Co to, #!$%@?, jest?! Z kim ja koresponduję? Po co ci, człowieku, "nie czytelny" podpis?

Co mu mam odpisać, pomysły?

PS
Właśnie kolejny sms przyszedł, na ostatnie nie odpisałem:

A kiedy by pan to wyslal


To jest koszmar, czytałem pastę o bluzie na mirko, ale myślałem, że to zgrywy.

#pomoc #januszeolx #januszebiznesu #kiciochpyta #fucklogic #grammarnazi
  • 10
@hi_patryk:
A jak się blokuje ludzi w Plusie? Ja nie wiem, zresztą raczej go zleję.
@anty-fronda:
Niech on zadzwoni, ja mam smsy darmowe, płacić za rozmowę nie zamierzam.
Zresztą idę zaraz spać.
@iEarth: Tak się właśnie skończy zapewne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lukglo86: Może, ale po co mu to? Po co mu taki dowód zakupu? Jak dostałby ten dowód, wtedy dostałby i myszkę.