Wpis z mikrobloga

kuzwa nie rozumiem czegoś. Zawsze starałem się prywatnie chodzić do lekarza ale skoro od 2 lat place zlodaiejski ZUS to decyduje się iść do lekarza za publiczne piniondze... wizytę mam na 1430, przychodzę o 1400 a tutaj 10 osób w kolejce, wszyscy na 15 ale są przede mną. Wtf? jeszcze wychodzi pani I prosi żeby się uzbroić w cierpliwość bo jedna wizyta około 20min... Wtf?
#nfz #sluzbazdrowia #gorzkiezale
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@morfis2: zapomniał dodać że kilka mc czekałem w kolejce. mówię nic poważnego to po co mam hajsy wydawać. badanie w prywatnej klinice =300zl , zastanawiam się czy nie zrezygnować bo dzień w #!$%@? stracony a przez ten czas bym to zarobił.
  • Odpowiedz
niedługo chyba moja firma tam wyjedzie. ..


@ctrl_alt_del: mam firme i jestem powaznym biznesmenem i jak mnie polskie panstwo nie przestanie represjonowac to wyniose i tyle zobaczycie z moich pieniedzy, podkreslam, pieniedzy, 800 zlotych oplat, podkreslam 800zl.
  • Odpowiedz
@ctrl_alt_del: dostałeś kwit że na 14 30? To wchodzisz przed starymi. Nic cię nie obchodzi, że siedzą godzinę. Kolejka może się opóźniać, ale kolejność jest nadana przez recepcje. Przyznam, że już dawno nie miałam problemu. Tylko zamiast pytania: kto z państwa ostatni?, pytać: na którą godzinę są państwo? Aha, to ja jestem przed panem. Miny mają nie tęgie, ale nikt się jeszcze nie przyczepił.
  • Odpowiedz
@ctrl_alt_del: Nie no, nie można z takim podejściem. Grzecznie i spokojnie, jak lekarz wywoła NASTĘPNY, wstań. Jak się jakiś dziadzio ruszy, to spokojnie przy lekarzu powiedz, że masz umówioną wizytę na wcześniejszą godzinę, nie czekaj na ich "ale.." tylko wejdź do środka jakby to była oczywistość. #!$%@? ich swoim stoickim spokojem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ctrl_alt_del: Głęboki oddech. Nie "spróbuję" tylko "zrobię to". Jesteś zwycieżcom.
A tak na poważnie, baby w przychodniach serio potrafią wywrzeć niezły wpływ i zachowywać się jak chytre baby z Radomia. Bądź ponad to. A w razie czego wywołaj burzę i patrz jak dziadki schodzą na zawał gdy im wygarniesz :)
  • Odpowiedz