Wpis z mikrobloga

Za jedno z moich największych życiowych osiągnięć uważam przekonanie całej rodziny, abyśmy nie kupowali sobie na święta wymęczonych gównoprezentów, tylko każdy wyskakuje ze stówki, robimy jedną pulę, kupujemy za to mnóstwo karmy dla zwierząt, po czym zawozimy to do schroniska. Same plusy:
- nikt nie #!$%@? się, że nie wie co komu kupić
- nikt nie traci czasu na bezsensownie latanie po sklepach albo przeglądanie milionów aukcji
- nikt nie dostaje po raz setny kremu do twarzy albo bokserek
- oszczędność kasy, bo nie wydajemy dużo cebulionów na małe gównopodarki
- zwierzaki dostają jedzenie
- święta udane

Polecam ten styl świętowania.
#bozenarodzenie #gwiazdka #prezenty #swieta #pomyslwspanialy
  • 46
@advert: Mnie nawet takie najprostsze rzeczy cieszą, zwykle zresztą kupuję jakieś przydatne praktyczne rzeczy np. nóż kuchenny, słuchawka bluetooth itp.

Na początku myślałem że każdy sobie wzajemnie daje po 100zl i każdy wychodzi na 0 :D
@wiecejnizjednozwierze: Pomożesz ludziom, oni dorobią się milyonów, pomogą innym ludzio a jak już wszyscy będą bogaci to pomogą zwierzakom! o! ( ͡ ͜ʖ ͡)
Po prostu w mojej hierarchii wartości ludzie są ponad futrzakami. Nie atakowałem op tylko pytałem dlaczego akurat tak. Dobrze, że komukolwiek pomagają ale ja osobiście wolę pomóc ludziom.
@Unterdenlinden: Masz rację. Wszyscy bez wyjątku.
@Muszynski_Jan: a OP zwierzętom najwyraźniej, to jest takie czepianie sie, a czemu nie sierotkom a czemu nie imigrantom a czemu nie roślinkom?? Każdy ma własną hierarchie i imo takie pytania są kompletnie zbędne i irytujace (przynjmniej jak mnie ludzie pytaja czemu bardziej mi szkoda zwierzatka niz czlowieka)
@Kiper602: To trzymam kciuki żeby też się przyjął. W tym roku nawet, żeby ułatwić spisywanie listy prezentów jakie każdy by chciał dostać, założyliśmy zamkniętą grupę na fb i po prostu linki tam wrzucamy.
Trochę nowocześnie, ale rodzice mimo swojego wieku dają radę.