Wpis z mikrobloga

Słowem wstępu: Mam firmę budującą baseny (duże gminne i małe domowe). Jako, że działalność się rozrasta dosyć mocno w kierunku basenów prywatnych, zacząłem potrzebować nazwy -> marki. Kilka razy w innych dziedzinach Mirki pomogły w wyborze nazwy (Paczkersi naprawdę świetni :)) to mam nadzieję, że mi też pomożecie. Whisky za najlepszą nazwę dla firmy budującej baseny. Domena .pl musi być wolna. Czas powiedzmy do soboty do 23.59 chyba, że coś mnie rzuci na kolana i wtedy powiadomię w komentarzu o zakończeniu i wygranym :)


#konkurs #rozdajo
  • 234
Panie, nameing to nie są tanie rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Do tego zielonka, która zniknie bez wyłonienia żadnego dobrego mirka i założy sobie domene ot tak, albo jeszcze lepiej to fake i nie masz firmy z basenem w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale niech będzie że jestem naiwny i nie będzie to najtańsza whisky...

Swojsko po polsku - basenowi.pl albo trochę
@lochfyne: Ale ja nie idę do firmy która się zajmuje kreacją marek i nie mówię, że co to wymyślić nazwę dam wam whisky. Po prostu robię konkurs na wykopie z jasno określonymi zasadami jak ktoś ma jakiś super pomysł i uważa, że jest więcej wart zapraszam na priv. Tylko wtedy rozumiem, że dostanę fakturę itd ;)

A co do zielonki, że założę potem domenę z nazwą, a nie wyślę whisky pomyśl