Wpis z mikrobloga

Szanowne Mirki i Mirabelki z #krakow, mamy dla Was mini rozdajo! Do oddania 6 storczyków Phalaenopsis (przekwitnięte, ale zazwyczaj szybko ponownie kwitną).

Zasady:
1) Jeden storczyk na 1 osobę
2) Odbiór osobisty w Kwiaciarni Krokusik przy ul. Bronowickiej 73 w Krakowie
3) Losowanie pulsujących i komentujących przez mirkorandom w piątek wieczorem (11.12.15)
4) Odbiór czym szybciej tym lepiej, najchętniej weekend 12-13 grudnia, ponieważ potrzebujemy miejsce na nowy towar na zbliżające się święta BN
5) Kto pierwszy się zgłosi ten wybiera co mu się podoba (są większe jak i mniejsze egzemplarze)


#kwiaciarniakrokusik
kwiaciarniakrokusik - Szanowne Mirki i Mirabelki z #krakow, mamy dla Was mini rozdajo...

źródło: comment_shubwEo56JsoWmkiEifeYUpG0hdXfU07.jpg

Pobierz
  • 31
@kwiaciarniakrokusik: słabe to rozdajo... niepełnowartościowy towar który powinien wylądować w koszu na smieci. ładnie szanujecie wykopki ;) może jeszcze zróbcie rozdajo Z popekanymi wazonami i doniczkami... słaby marketing ;) na waszym miejscu dałabym bon na jednorazowe zakupy lub rabat na kwiatki na cały rok czy coś w ten desen... a tak to lipa :D
@angelamerkel: bony na zakupy już rozdawaliśmy i planujemy ponownie rozdawać w bliskiej przyszłości a dla wszystkich chętnych użytkowników wypoku oferujemy zniżki ( ͡° ͜ʖ ͡°) storczyki to popularne i lubiane przez wiele osób rośliny wieloletnie kwitnące co pewien czas, więc ciężko je porównywać do bezwartościowych popękanych wazonów czy doniczek… to nie jest konkurs z nagrodami czy akcja marketingowa tylko chcemy oddać coś na co nie mamy już
@Alinoe_83: Nasza prywatna kolekcja storczyków na oknie południowym od ponad 3 lat kwitnie praktycznie bez przerwy (maksymalny okres przestoju to około 1 miesiąca), pozostała cześć na oknie północnym (czyli w warunkach maksymalnie niekorzystnych) kwitnie około 2-3 razy w ciągu roku. Nasi stali klienci, którzy chętnie biorą od nas takie storczyki też nie mają problemów z brakiem ponownego kwitnięcia.

Pozostaje nam mieć jedynie nadzieje, że w tej partii nie ma żadnych storczyków
@kwiaciarniakrokusik: niby macie racje :) aczkolwiek nie mozecie porownywac rozdajo prywatnych osob i firm :) dla mnie sama idea rozdajo i to durne plusowanie jest żenujące. z racji, że nie dałyscie sie sprowokowac to i ja przeproasze i przyznam, że szukałam bylejakiej zapczepki :) taka już ze mnie trollówna :*
odwiedziłam, wasz fanpejdż na fejsie i śliczne macie produkty :) oprocz stroików światecznych bo sa troszke kiczowate :P
@angelamerkel: dziękujemy za miłe słowa :) odnośnie losowania z osób pulsujących - wydaje nam się to najbardziej sensowną i łatwą metodą sprawiedliwego podziału (szczególnie korzystając z przejrzystego mirkorandom) jeśli chętnych jest więcej niż przedmiotów do oddania, może macie pomysły jak inaczej sensownie obdarować 6 przedmiotami 80 osób chętnych? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@angelamerkel: Musimy się częściowo zgodzić a częściowo nie zgodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo właśnie sama w sobie idea wydaje się być słuszna i tag ten powinien służyć do nieodpłatnego transferu od osób czy firm przedmiotów posiadających jakąś wartość np. materialną/kolekcjonerką/sentymentalną do innych użytkowników którzy chętnie ten przedmiot przyjmą i sprawi im to radość. Natomiast można odnieść wrażenie, że idea ta w praktyce funkcjonuje inaczej i została