Wpis z mikrobloga

#pozdrawiam

Pozdrawiam wszystkich, tych pracujących, uczących się oraz tych bezrobotnych, nie podejmujących nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W przeciwieństwie do pewnych wpisów, nie oceniam nikogo i nie zamierzam leczyć swoich kompleksów wyzywając tych zagubionych, którzy nie wpisują się w konwenanse społeczeństwa. A wierzę że prędzej czy później i oni zaznają szczęścia podejmując się jakiej aktywności zawodowej/naukowej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mnie Was oceniać, a przykro mi się robi jak wpisy faceta z kompleksami i ewidentnym syndromem acting-out są tak bardzo popularne na mirko. A to że on sam pewnie nie zaznał niczego dobrego w domu i tak go traktowano, nie oznacza że i Was może w ten sam sposób zero-jedynkowo oceniać, tak więc bądźcie pozdrowion wszyscy ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)-( ͡ ͜ʖ ͡)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@riri_: Czyli uwazasz jak ktos siedzi na dupie i nic nie robi to w porzadku?

Za cos trzeba zyc, jedzenie i mieszkanie za darmo nie sa, wiec jak ktos nic nie robi, to trzeba to pietnowac, a nie sie spuszczac i uzalac.
  • Odpowiedz
@Wloczykij2: rozumiem że Ty nigdy nie poniosłeś porażki w życiu i zawsze szło Ci jak z płatka ?

Przejrzyj na oczy albo poczekaj trochę aż dorośniesz, może wtedy zrozumiesz że życie wcale takie łatwe nie jest ;)
  • Odpowiedz
@riri_: Akurat Twoj wpis jest bez sensu, bo jak mowi przyslowie "nie myli sie tylko ten, ktory nic nie robi" I moj koment dotyczyl wlasnie tych, ktorzy nic nie robia.

Ja ciagle ponosze jakies porazki, ale nie przeszkadza mi to, bo to normalne. Dzieki temu jestem tu, gdzie jestem.

  • Odpowiedz
@Wloczykij2:

Dzieki temu jestem tu, gdzie jestem.


Łał, zaimponowałeś mi, dało się wyczuć że na pewno jesteś kimś ważnym ( )

Ehh, kompleksy, kompleksy. Trafiłeś przyjacielu na kiepskiego rozmówce celem wyleczenia się z nich, bo jakoś nie zrobiło to na mnie większego wrażenia :)
  • Odpowiedz