Wpis z mikrobloga

Czemu wszystkie zielonki (albo spora większość), nie znając dowodów, bo w zasadzie żadnych prokuratura nie przedstawiła, w ciemno wierzą, że Adaś wystawił Ewę lub Adaś jest zastraszony i zielona akcja kosmicznych teorii zaczyna się po 15? Tak tylko pytam :)
#ewatylman
  • 21
  • Odpowiedz
@mrowkojad04: no ale skąd ta pewność, to mnie interesuje. Wiem, ze piszecie tutaj, bo na profilu zaginionej E. Tylman zablokowano wpisy. Tylko zastanawiam się nad tym jakie są argumenty dla tak niewiarygodnych opinii.
  • Odpowiedz
@mixplus: dlaczego mam usuwać konto, ta sprawa interesuję się w zasadzie od początku, śledząc dosłownie każdą informację. Zadałam dosyć proste pytania, skoro odpowiedzią na nie wg Ciebie jest "usuń konto" no to gratuluję elokwencji.
  • Odpowiedz
@mpmp-pmpm: możliwe, nie wiem dlaczego za wszelką cenę wszyscy podważają działania policji i prokuratury skoro nie wiedzą jakie podjęto działania i jakie są dowody/poszlaki. Chciałabym usłyszeć jakiś argument, bo z tego co wiem, to nawet nie wiadomo jakimi dowodami dysponuje prokuratura.
  • Odpowiedz
@hekatee20: przeczytaj tag, nie byłby w stanie w 6 minut czegokolwiek zrobić, nie pozostawiając absolutnie żadnych śladów (co z płaszczem, szalem, butami, torebką i jej zawartością, telefonem, biżuterią?)
  • Odpowiedz
@mixplus: powiedzmy, ze idziemy na spacer i mówisz mi o swojej teorii, ja jestem wzrostu Adama, a Ty mojego - 165, idziemy, idziemy, dochodzimy do mostu, nale twoja teoria tak mnie irytuje, ze już nie mogę. W połowie (mam męska budowę i w przypływie adrenaliny dużo siły, a Ty jesteś małym, pijanym różowym) myślę sobie, nie no nie wytrzymie i energicznym ruchem wrzucam Cię do wody. Ile Tobie, jako facetowi
  • Odpowiedz
@hekatee20: no ale przecież prokuratura nie bierze pod uwagę tej wersji, że zrzucił ją z mostu, tylko że wpadła przy brzegu (a tam jest 50 cm głębokości). Poza tym przy tak intensywnych (płetwonurkowie, sonary wojskowe) przeszukiwaniach Warty, wydaje się nieprawdopodobne żeby nie znaleziono kompletnie nic.
  • Odpowiedz
  • 0
@mixplus ale prokuratura nie mówi w ogóle jaka wersje bierze pod uwagę. Przy brzegu robiony był eksperyment podążający jedną z wersji Adama Z., nigdy nikt z prokuratury nie potwierdził, że bierze ta wersję pod uwagę, mało tego kolejny eksperyment był już robiony na moście.
  • Odpowiedz
@hekatee20: hey, a może te zielonki są powiązane ze sprawą lub są powiązane z osobami powiązanymi ze sprawą i dlatego są zielonkami bo nawet jak wcześniej nie były zielonkami to boją się teraz pisać jako mirki, w obawie przed zdemaskowaniem, kim naprawdę są ?
  • Odpowiedz