Wpis z mikrobloga

Może któryś z Mirków będzie zainteresowany, póki co jawnie nie chce mi się wystawiać ich na allegro :) Dwie marynarki z oryginalnego, ciężkiego Harris Tweedu, w zasadzie nieużywane (brązowa była ubrana raz, beżowa w ogóle). Kupione w zeszłym roku, a z uwagi na to, że się zmniejszyłem to są na mnie za duże. Mam kilka bardzo podobnych które są są doskonale dopasowane to dla tych nie ma miejsca w mojej garderobie. Skład to oczywiście 100% wełna i wiskozowa podszewka, brązowa marynarka dodatkowo ma oryginalną podszewkę Harris Tweed. Oczywiście obie marynarki mają certyfikat oryginalności tkaniny i numer seryjny.

Odstąpię za 350 za sztukę (650 za obie), nowe kosztowały 1000 (beżowa) i 1200 zł (brązowa).
Wysyłka kurierem GLS w cenie.

Rozmiar obu to europejskie 50. Dokładne wymiary dla zainteresowanych
Dokładne zdjęcia: http://imgur.com/a/NjMJe

#modameska #ubierajsiezwykopem #sprzedam
Pobierz dGustator - Może któryś z Mirków będzie zainteresowany, póki co jawnie nie chce mi si...
źródło: comment_7Cp3qvlBYtwwFrsZItQ1PawREAiVJyxx.jpg
  • 11
Choć to w sumie popiersia krawieckie


@dGustator: Nie znam się na tych gadżetach, więc nazywam to różnie. Ale żeby tak w domu trzymać 'popiersia krawieckie'?! Szok. Popiersie Lenina, Breżniewa w ostateczności Kwaśniewskiego ... Nie no jaja sobie robię, nie sądziłem że ktoś może takie cuda w domu trzymać. Kurde nawet mój mundur wisi na zwyczajnym wieszaku...
@prnppp:

Rękaw od pachy - 42 cm
Rękaw od ramienia - 64 cm
Szerokość pod pachami - 58 cm
Szerokość w talii - 55 cm
Długość całkowita z kołnierzem - 80 cm

To taka marynarka do traktowania raczej jako okrycie wierzchnie, np. na sweter