Wpis z mikrobloga

Z cyklu podwójne standardy prawicowych mediów. Rok temu w PE odbyło się publiczne wysłuchanie w sprawie nieprawidłowości podczas wyborów samorządowych w Polsce. W jaki sposób relacjonował tamto wydarzenie portal wpolityce.pl a jak opisuje podobne zachowanie opozycji dzisiaj? Porównajmy.

Rok temu:
- zwyczajne wysłuchanie publiczne,
- obrona demokracji przed fałszerstwami wyborczymi,
- politycy PO/PSL tacy oburzeni,
- europosłowie tacy oburzeni wyborami w Polsce

Dzisiaj:
- donos,
- spirala histerii,
- skarżenie się na polski rząd,
- narzędzie opozycji do walki z polityką rządu

#tysiacurojenrezimowychmediow #tysiacurojenniezaleznychmediow #podwojnestandardy #rakcontent #neuropa #4konserwy #polityka
a.....1 - Z cyklu podwójne standardy prawicowych mediów. Rok temu w PE odbyło się pub...

źródło: comment_0Eqob7GAn08rGF9iVdNpayzVijihBnVB.jpg

Pobierz
  • 14
@Supercoolljuk2: wytłumaczę Ci to na język wykopowy

grudzień 2014, Platforma w bezczelny sposób ma czelność wygrać wybory samorządowe

Hurr Durr, koniec demokracji !!!111 Jak tak można !!!!??? Nie można na to pozwolić !!!! Cały świat na to paczy !!

Grudzień 2015, Platforma oraz Nowoczesna mają czelność powiedzieć, że sprawa z TK to koniec Demokracji !!

HUUURRRRR DURRRR !!! Platformiane jełopy, .N to ukryta opcja niemiecka, Przecież lud tak chciał żeby to
@an21: i niby fajnie niby wyjaśniasz a potem @kwakwa Ci mówi jak jest a ty wyskakujesz z jakąś mityczną "eskalacją" , że co się wydarzy ? Kaczyzm nadejdzie ? Nic tego nie zapowiada poza krzykami byłych prominentów odrywanych od koryta.
Wielce obiektywny. Litości, miałeś Kaczyzm przez 8 lat i co czytałeś na głos Konstytucję ?
@jednorazowkastowka: nie było do tej pory w 3 RP sytuacji, żeby prezydent działał wbrew konstytucji. Ja się nie wypowiadałem specjalnie źle na temat PISu dopóki nie zaczęli kombinować. Pamiętam poprzednie rządy pis, i nie było mi źle (choć koalicjantów dobrali sobie z dupy). Uważam, że Zyta była jednym z lepszych ministrów finansów.

Nie głosowałem na PIS, ale też broniłem ich przed propagandą PO.

Ale to co teraz wyrabia PIS to jest
@tell_me_more: poprzedni PIS to mi się też marzył , ale Kaczyński wygonił wszystkich co lepszych. Także to już nie wróci a szkoda.

Uważam, że Zyta była jednym z lepszych ministrów finansów.

Za to masz propsy

Ale to co teraz wyrabia PIS to jest przegięcie, sorry.

Ja bym nie przesadzał, ja widzę zwykłe czystki i zemstę + propagandę PO która to #!$%@? po same krańce :/
Poczekaj na reformy gospodarcze to będziesz