Wpis z mikrobloga

@Ealrion: za 400 może ciężko, ale jest inny problem, zrobiłem wszystkie heroicy loe z marszu, dwa zwykłym patronem, i jedną lekko kombinowana talia, poziom trudności loe wobec bym, naxx jest żenujący
@Ealrion: Ale nawet heroici są prostsze, bo widziałem streamerow, którzy kończyli je po 20 minutach i to wszystkie, kiedy w naxxramass jednego potrafili robić 30-40 min. Gra się robi coraz bardziej casualowa.
@MainstreamowyHipster: myślę, że to ma duży związek z faktem, że możliwości tworzenia decków bardzo się rozwinęły i łatwiej jest stworzyć talię kontrującą danego bossa. Chociaż mogę się mylić, przy premierze Naxxramas jeszcze nie grałem.
e: mówię oczywiście o heroicu, normal jest śmiesznie prosty, chociaż nie wiem czy dużo prostszy od naxxowego
@orq: Tak to co mówisz napewno ma jakiś związek, ale no według mnie LOe jest zbyt proste. Tamte wyzwania były po prostu trudne i trzeba było liczyć na rng. Płacimy 700 golda za 15 minut zabawy 30 z heroiciem i 1-2 użyteczne na ladderze karty.
@MainstreamowyHipster:

@mojemacki:
Narazie zrobiłem 3 skrzydła naxxa na normalu i wszystkie były łatwiutkie, wszystko na szybko mech magiem za pierwszym razem.
Nie jest czasem tak, że po prostu jak robiliście naxxa to byliście niezbyt doświadczeni w grze, a teraz przy loe większe ogarnięcie, lepsze decki i wydaje się wam łatwiejsze?