Wpis z mikrobloga

  • 1
Mirki i Mirabelki z #bialystok... mam do was pytanko. Gdzie można zrobić rezonans magnetyczny głowy w Białymstoku lub okolicach na #nfz? Pomijając UDSK, bo tam rezonans na który byłam zapisana się zepsuł w październiku i jeszcze nie jest naprawiony i prawdopodobnie nie będzie przez długi czas, a potrzebuję koniecznie, bo stan się pogarsza. Proszę o pomoc ._. Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kodia: o widzisz, zapomnialem o Twoim przypadku :) ale mam podpowiedz.

Wczoraj mojej zonie zaczelo sie krecic w glowie tak na powaznie, myslala ze zemdleje.

Rodzinny wypisal jej skierowanie na SOR do neurologa. w 3 godziny miala wizyte u neuro, tomografie i badania krwii :) moze tez zrob w ten sposob
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@konradk: Ona ogólnie w DSK jest i w przychodni i na oddziale neurologicznym. Pamiętam jak wszyscy lekarze przychodzili na obchodzie zobaczyć na moim przykładzie jak wygląda stopotrząs ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle podejrzenie stwardnienia rozsianego miałam, bo wystąpił zespół piramidowy, no ale potem ustąpił i tak naprawdę nie wiadomo w końcu ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieję, że to nie to.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@k0mek: ja mam tylko nadzieję, że to nie okaże się nic poważnego. Grunt, że nie ma żadnego guza ani zmiany mielinowej (czy jakoś tak) w mózgu typowej dla stwardnienia rozsianego.

Tak. To jest dobry pomysł i postaram się go jakoś wykorzystać
  • Odpowiedz